Małgorzata Urbańska — 20-lecie pracy protetyka słuchu

20-lecie OTO Słyszę

W połowie lipca, pewnego niezwykłego wtorkowego popołudnia, nastał w końcu czas, by uczcić 20-lecie mojej pracy jako protetyka słuchu. Jednakże, obchody rozpoczęliśmy już w ubiegłym miesiącu. Działo się bardzo dużo, wiele rzeczy trzeba było dopilnować, jednak wszystko poszło gładko. Dzięki wsparciu wszystkich zaangażowanych osób czuję, że było to wyjątkowe 20-lecie, które przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

Szczególnie dziękuję wszystkim za przybycie na dni otwarte gabinetu OTO Słyszę. Ilość osób, które każdego dnia potrzebują mojej pomocy, sprawiają, że moja wiara w to, co robię oraz doświadczenie utwierdzają mnie w przekonaniu, że obrany przeze mnie kierunek jest słuszny.

Bezpłatne badania w czerwcu w OTO Słyszę

Pomimo że 20-lecie przypada na lipiec, to już w czerwcu ruszyły pierwsze sygnały o nadchodzącym wydarzeniu. Zaczęło się od szumnego ogłoszenia dotyczącego miesiąca bezpłatnych badań, w którym mogli wziąć udział nie tylko wszyscy Częstochowianie, ale również wszystkie osoby, które mieszkają w okolicy oraz przekroczyły próg gabinetu. Czerwiec był miesiącem, podczas którego miałam przyjemność wykonywać to, co lubię najbardziej, czyli pomagać lepiej słyszeć innym ludziom.

Być może zdarzyło się Wam, drodzy czytelnicy, zobaczyć spot reklamowy lub nawet mieliście przyjemność skorzystać z oferty bezpłatnych badań. Pragnę w tym miejscu podziękować serdecznie za bogaty odzew, który pozwolił mi dotrzeć do wielu z Was oraz zaoferować fachową pomoc.

Lipiec — Słońce, ciasteczka i 20-lecie mojej pracy

Słoneczny miesiąc lipcowy przyniósł ze sobą wiele niezwykłych wydarzeń, które na długo zapadną w moją pamięć. Dzień 14 lipca rozpoczęliśmy wszyscy od przygotowania się do wspólnego świętowania. Nie zabrakło, również własnoręcznie pieczonych ciasteczek w kształcie serduszek!

Wychodząc na miasto i Wam naprzeciw, 15 lipca podjęliśmy się akcji promocyjnej w Częstochowie. Podczas tej niezwykłej inicjatywy, zapraszaliśmy wszystkich napotkanych Częstochowian do skorzystania z usług gabinetu OTO Słyszę. Oczywiście, nie mogło zabraknąć ani balonów, ani wielobarwnych ulotek, które informowały o działalności mojego gabinetu.

Z okazji 20-lecia mojej pracy w zawodzie, to właśnie dnia 16 lipca przypadła uroczystość. Nie zabrakło przemiłych gości, którzy przyczynili się do sukcesu gabinetu, niespodzianek, kwiatów oraz prezentów. Była to okazja do wzruszeń, śmiechu, anegdot i żartów, która odbyła się przy torcie oraz lampce szampana.

Na zakończenie, zapraszam wszystkich do zobaczenia galerii zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia:

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.