UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Audibel Arc

Nowa technologia ARC AI 

Nowoczesny aparat słuchowy powinien być dyskretny, trwały, łatwy w użyciu, nowoczesny oraz stylowy. Na to stawiają pacjenci wybierający markę Audibel, którzy pragną mieć wybór technologii, zasilania, czy stylu dopasowanego do ich codziennego trybu. ARC AI to jest pierwszy aparat słuchowy, który śledzi Twoje samopoczucie oraz aktywność fizyczną. Zacznij działać i zminimalizuj swój ubytek słuchu już teraz!

Technologia oparta na sztucznej inteligencji, dostosowana do potrzeb pacjentów. 2-kierunkowe audio dostępne na wszystkich poziomach aparatu zostało zaktualizowane, aby móc zapewnić dwukierunkowy mocny dźwięk. Z kolei mikrofony aparatów słuchowych odbierają i przesyłają głos bezpośrednio do iPhone’a oraz iPada. Dodatkowo powiadomienia dotyczące połączeń telefonicznych, wiadomości czy komunikatów z aplikacji są bezpośrednio przesyłane do aparatu słuchowego bez używania rąk. Świetną funkcją, która się sprawdza w kryzysowych sytuacjach są powiadomienia dostępne na wszystkich poziomach aparatów Audibel, ponieważ umieszczone w nich czujniki analizy położenia ciała pacjenta, wykrywają upadek oraz informują opiekuna o zdarzeniu.

Tryb Edge na poziomach 2400 do 1600 jest nazywany trybem inteligentnego autodopasowania przez analizę środowiska akustycznego i jednocześnie łączą w sobie funkcjonalność menadżera dźwięku – automatyczne ustawienie wzmocnienia, kompresji i mikrofonu do odpowiedniego poziomu. Pomocna aplikacja o zaawansowanych funkcjach Trive Hearing Control powiadomi o upadku, przypomni o aktywności fizycznej, monitoruje aktywność psychiczną, znajdzie twój telefon czy pomoże w tworzeniu indywidualnych programów dopasowanych do Twojego życia. Od teraz można odbyć wizytę u protetyka słuchu bez wychodzenia z domu dzięki TeleHear.

Modele

 

  • IIC NW Invisible-In-Canal No Wireless
  • CIC NW Completely-In-Canal No Wireless
  • ITC R In-The-Canal Rechargeable
  • ITE R In-The-Ear Rechargable
  • mRIC 312 Receiver-In-Canal
  • RIC 312 Receiver-In-Canal
  • RIC R
  • BTE 13 Behind-The-Ear
  • BTE R Behind-The-Ear Rechargeable

System CROS

System CROS emituje dźwięk bezprzewodowo z mikrofonu umieszczonego na uchu pacjenta do odbiornika umieszczonego na lepiej słyszalnym uchu. Urządzenia można skonfigurować jako BiCROS dla osób potrzebujących wzmocnić słyszalny dźwięk. Audibel CROS obejmuje specjalną grupę aparatów słuchowych dla pacjentów oczekujących wrażeń słuchowych na najwyższym poziomie skierowanych do lepiej słyszącego ucha. Funkcjonalność systemu to spójne bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe dźwięku przy użyciu technologii 2,4 GHz +NFMI. Kierunkowość w nadajniku CROS, analizator środowiska akustycznego, który zapewnia słyszalność oraz rozumienie mowy w każdej sytuacji. Kompatybilność z akcesoriami 2,4 GHz.  

Akcesoria bezprzewodowe


– mini zdalny mikrofon – swobodne rozmowy w głośnym otoczeniu to nie problem, pacjenci mogą teraz usłyszeć wszystko, przyczepiając mini mikrofon do ubrania rozmówcy.

– zdalny mikrofon + – strumieniowe przesyłanie dźwięku i prowadzenie rozmów w hałasie.

– TV Streamer – bezpośrednie przesyłanie dźwięku z elektronicznych urządzeń bezpośrednio do aparatu słuchowego.

– ładowarki standardowe i do aparatów wewnątrzusznych – ładowarka wyposażona w powerbank umożliwia potrójne naładowanie aparatu, pamiętając, że jeden cykl trwa 2,5 godziny. Dodatkowo wyposażony w wewnętrzną kapsułę chroniącą przed zawilgoceniem.

– mini turbo ładowarki – idealne rozwiązanie w podróży. Posiada wbudowany powerbank, który pozwala naładować w pełni aparat słuchowy czterokrotnie. Dzięki funkcji turbo można naładować aparat tylko w 7 minut, co pozwala mu pracować przez kolejne 3,5 godziny.

– pilot – prosta zmiana ustawień aparatu – głośność, wyciszenie czy zmiana programów.

– mikrofon stołowy – wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala na doskonałą słyszalność w dużych pomieszczenia oraz głośnych sytuacjach akustycznych. Działający jako mikrofon zdalny lub streamer TV.

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN w Stanach Zjednoczonych.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij