UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Genesis Intrique

Starkey Aparaty
starkey logo

Nowoczesna technologia

Postaw na słuch i ciesz się dźwiękami, które są kluczowe w Twoim życiu! Już czas na zadbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne oraz poprawę dotychczasowej jakości życia. Czas poznać aparat słuchowy zaprojektowany na nowo, począwszy od procesora, aby pomóc większej liczbie pacjentów i dopasować się do ich potrzeb. Zaprojektowany i wyposażony w nowoczesne technologie aparat słuchowy GENESIS, który pomoże usłyszeć naturalne dźwięki płynące do naszego mózgu, być z innymi w kontakcie oraz stać się zaangażowanym słuchaczem. Co najważniejsze, odnaleźć siebie na nowo w codziennym życiu. Już dziś rozpocznij nową przygodę do lepszego słyszenia! Utrata słuchu dla wielu osób oznacza koniec aktywnego życia i tęsknotę za ulotnymi chwilami w życiu pełnym dźwięków. Może to niestety prowadzić do zwiększenia ryzyka upadków, niepokoju czy depresji.

ZOBACZ PREZENTACJĘ
Spersonalizowane wrażenia słuchowe
Przyjazny dla ucha
Jakość dźwięku
Nowoczesny kształt
transmisja strumieniowa
Pełne dopasowanie
wysoka wydajność
Nowy design

Zupełnie nowa konstrukcja

Poznaj zupełnie nową i jednocześnie nowoczesną gamę aparatów GENESIS, które będą towarzyszyć Ci każdego dnia. To zupełnie nowa konstrukcja aparatów słuchowych RIC, stworzona w oparciu o szczegółowe badania w celu ergonomicznego dopasowania do małżowiny usznej.

Ergonomiczny system rozwiązań

Unikalny kształt „V” daje możliwość umieszczenia najgrubszej części urządzenia na górze, aby zapewnić pacjentowi większy komfort noszenia. Na nowo zaprojektowana obudowa jest w 100% zintegrowana z portem mikrofonowym oraz warstwą barierową chroniącą mikrofon przed cząstkami obcymi czy warunkami atmosferycznymi.

Starkey Genesis
kolory aparaty słuchowe
Odświeżona
kolorystyka
ładowanie wewnątrzuszne
Wodoodporny
i wytrzymały na upadki
akcesoria bezprzewodowe
Odporny
na zabrudzenia
ochrona przed hałasem
Działanie w
trudnych warunkach
Starkey Genesis

Słuchawka SnapFit 2.0

Ponadto słuchawka SnapFit 2.0 to nowe 10-pinowe złącze, które jest bardziej zagłębione w obudowie, zapewniając bezpieczne połączenie, lepszą estetykę oraz ochronę przed wilgocią. Od teraz łatwiejsze będzie dopasowanie jej do unikatowego kształtu ucha. Dodatkowo zmniejszenie średnicy przewodu przy zwiększonej elastyczności oraz lepsze wzmocnienie zapewnia wytrzymałość aparatu słuchowego, nawet w trudnych warunkach.

Technologia do noszenia przez cały dzień

modele starkey

Wszystko nowe. Łącznie z kolorami.

Odświeżone kolory najlepiej dopasowane do odcieni skóry

kolory starkey
kolory aparaty słuchowe
Nowe możliwości
aktywnego słyszenia
ładowanie wewnątrzuszne
Długotrwała opcja
ładowania
akcesoria bezprzewodowe
Zwiększona wydajność
akumulatora
ochrona przed hałasem
Opcja ship mode
(Tzw. tryb transportu)
Starkey Aparaty
audibel

Wszystko jest lepsze gdy ma się dodatki

Dopasuj doskonałe akcesoria do swoich potrzeb i połącz się z ulubioną muzyką, programem TV czy stwórz ciekawą konwersację, dzięki doskonałej jakości dźwięku.

Uzupełnieniem jest nowy Tryb Transportu, który pozwala na podróżowanie z niskim poborem mocy i dopasowanie swojego aparatu słuchowego do obecnej sytuacji, dzięki czemu aparat może być przechowywany aż przez 120 dni! Opcja monitorowania stanu zdrowia czy wykrywania upadku pomoże nie tylko Tobie, ale również Twoim bliskim zatroszczyć się o Twój słuch!

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij