Test
słuchu

Interton Ready

Zwiększ swoją satysfakcję dzięki aparatom słuchowym Interton

Aparaty słuchowe Interton, stworzone zostały z pomocą zaawansowanej technologii, niezwykłych umiejętności rzemieślniczych oraz konsekwentnego działania. Te drobne urządzenia cechuje wygoda, zapewnienie doskonałej jakości dźwięku oraz spersonalizowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Stworzone na bazie wiedzy ekspertów i odniesione do najlepszych praktyk w ramach grupy GN. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z czynnikami uniemożliwiającymi prawidłowe słyszenie.

Interton. Jakość podparta wieloletnim doświadczeniem

Interton jest częścią GN, zagranicznej firmy zajmującej się poprawianiem jakości życia dzięki inteligentnym rozwiązaniom audio. Pozwalają one słyszeć więcej, robić więcej i być sobą bardziej niż kiedykolwiek było to możliwe. Jako jedyna firma na świecie z technologią medyczną, profesjonalną i konsumencką pod jednym dachem. Interton stale spełnia oczekiwania swoich klientów. To właśnie dzięki tym działaniom, marka posiada bezprecedensową wiedzę na temat słuchu i ludzkiego ucha.

 

Już od 150 lat, GN jest w czołówce technologii, kładąc pierwszy telegraficzny kabel podmorski łączący wschód z zachodem (jeśli wolisz, możesz to nazwać prekursorem Internetu). Jako pierwsi wprowadzili łączność bezprzewodową 2,4 GHz, Made for Apple i wiele innych innowacji. Ich rozwiązania przynoszą korzyści osobom z ubytkiem słuchu na całym świecie. Będąc częścią Grupy GN, Interton nadal korzysta z doświadczenia 150 lat, kształtowanego przez wiele generacji. Dzięki tym działaniom są czempionami w dostarczaniu wiodących innowacji w rozwiązaniach słuchowych

Aparat wybrany specjalnie dla Ciebie

Wykonane na zamówienie aparaty słuchowe Interton Ready są wygodne w noszeniu i dostępne w szerokiej gamie kształtów i kolorów, które pasują do Twojego wyglądu i stylu życia.

 

Sprawdź nasze aparaty

model CIC

Zachowaj swój ubytek słuchu dla siebie za pomocą małego modelu CIC (Całkowicie w Kanale). Ludzie zauważą, jak dobrze słyszysz – ale nie Twoje aparaty słuchowe.

model ITC

Model ITC (W kanale) dla urządzeń Apple, umożliwia połączenie ze smartfonem i przesyłanie połączeń głosowych, muzyki lub wskazówek GPS bezpośrednio do aparatów słuchowych.

model ITE

Jeśli szukasz aparatu słuchowego, który jest łatwy w obsłudze i ma dłuższy czas pracy baterii, ten mocny model ITE (W uchu) jest dla Ciebie. Posiada komunikację międzyuszną oraz łączność bezprzewodową z urządzeniami Apple.

Nasz najmniejszy i najlepszy model w historii

Nowoczesny i wykonany na miarę dużych potrzeb aparat Interton Ready. Świetny dźwięk, dyskretny, indywidualny projekt. Z całą pewnością mile zaskoczy i zachwyci wszystkich użytkowników.

Zobacz wideo

Doskonała jakość dźwięku, prostota użycia i prawie niezauważalny

Wedle opinii użytkowników, aparaty słuchowe Interton Ready ułatwiają codzienne radzenie sobie z utratą słuchu. Te nowe, lekkie i wykonane specjalnie na zamówienie aparaty słuchowe pomagają słyszeć nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu, a są tak niewielkie, że prawie niezauważalne. Ani Ty, ani ludzie wokół ciebie nie zobaczą, że posiadasz aparat słuchowy, jedynie to, jak doskonale słyszysz.

Przełomowe rozwiązania technologiczne sprawiły, że nowe aparaty słuchowe Interton Ready są o 15% mniejsze. Oznacza to, że mogą zaoferować jeszcze lżejsze, bardziej spersonalizowane i ergonomiczne dopasowanie z komfortem przez cały dzień, jak nigdy dotąd.

Indywidualne aparaty słuchowe Interton Ready zostały wyposażone w technologię pochodzącą od GN, jednego z przodujących producentów aparatów słuchowych na świecie. W pełni przetestowana i sprawdzone zapewnią niezwykłą jakość dźwięku. Oczywiście nie chodzi jedynie o elektronikę, jaka została włożona do środka. Aparaty słuchowe Interton Ready wykonane na zamówienie są przede wszystkim wytrzymałe i małe. Posiadają nawet specjalną ochronną nano-powłokę, która zapewni odporność na kurz i pot.

Reasumując, nie czekaj, wybierz i ciesz się:

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest Interton GN z siedzibą w Ballerup w Danii.

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij