UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Interton Ready

Zwiększ swoją satysfakcję dzięki aparatom słuchowym Interton

Aparaty słuchowe Interton, stworzone zostały z pomocą zaawansowanej technologii, niezwykłych umiejętności rzemieślniczych oraz konsekwentnego działania. Te drobne urządzenia cechuje wygoda, zapewnienie doskonałej jakości dźwięku oraz spersonalizowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Stworzone na bazie wiedzy ekspertów i odniesione do najlepszych praktyk w ramach grupy GN. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z czynnikami uniemożliwiającymi prawidłowe słyszenie.

Interton. Jakość podparta wieloletnim doświadczeniem

Interton jest częścią GN, zagranicznej firmy zajmującej się poprawianiem jakości życia dzięki inteligentnym rozwiązaniom audio. Pozwalają one słyszeć więcej, robić więcej i być sobą bardziej niż kiedykolwiek było to możliwe. Jako jedyna firma na świecie z technologią medyczną, profesjonalną i konsumencką pod jednym dachem. Interton stale spełnia oczekiwania swoich klientów. To właśnie dzięki tym działaniom, marka posiada bezprecedensową wiedzę na temat słuchu i ludzkiego ucha.

 

Już od 150 lat, GN jest w czołówce technologii, kładąc pierwszy telegraficzny kabel podmorski łączący wschód z zachodem (jeśli wolisz, możesz to nazwać prekursorem Internetu). Jako pierwsi wprowadzili łączność bezprzewodową 2,4 GHz, Made for Apple i wiele innych innowacji. Ich rozwiązania przynoszą korzyści osobom z ubytkiem słuchu na całym świecie. Będąc częścią Grupy GN, Interton nadal korzysta z doświadczenia 150 lat, kształtowanego przez wiele generacji. Dzięki tym działaniom są czempionami w dostarczaniu wiodących innowacji w rozwiązaniach słuchowych

Aparat wybrany specjalnie dla Ciebie

Wykonane na zamówienie aparaty słuchowe Interton Ready są wygodne w noszeniu i dostępne w szerokiej gamie kształtów i kolorów, które pasują do Twojego wyglądu i stylu życia.

 

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij