Test
słuchu

Aparaty ReSound

ReSound

Producent aparatów słuchowych ReSound od wielu lat dostarcza coraz to nowszych technologii. Produkt łączy w sobie inteligentne technologie poprawy słuchu wraz z solidnym wykonaniem. Doskonale nada się dla wszystkich osób dotkniętych problemami z odbiorem bodźców dźwiękowych.

resound_enzo_3d

ReSound ENZO 3D

ReSound ENZO 3D wykorzystuje technologię Obousznej Kierunkowości III, aby dać użytkownikom poczucie, skąd pochodzą dźwięki. Zapewnia również najwyższe wzmocnienie bez sprzężenia zwrotnego. Dzięki technologii Made for IPhone® ReSound ENZO 3D działa jak słuchawki bezprzewodowe, ponieważ dźwięk przesyłany jest bezpośrednio do aparatów słuchowych. ReSound ENZO 3D dostępny jest w dwóch wersjach Power BTE i Super Power BTE oraz szerokiej gamie kolorów.

resound_up_smart

ReSound Up Smart

Dedykowana linia pediatryczna. Sprawdzona technologia aparatów słuchowych ReSound Up Smart, stworzona została z myślą o dzieciach, nawet tych najmłodszych. Wyposażone w system obróbki dźwięku Surround Sound by ReSound, gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Ponadto, urządzenia wyposażone zostały w nanopowłokę iSolate, zarówno z zewnątrz, jak i od środka, co zabezpiecza je przed wodą, kurzem i woskowiną. Doskonale nadają się dla nawet najbardziej aktywnych dzieci.

ReSound LiNX 3D

Aparaty słuchowe ReSound LiNX 3D są dostępne w wielu obudowach oraz kolorach – po to, aby idealnie dopasować się do preferencji oraz stylu życia swoich użytkowników. Urządzenia wyposażono w nowoczesny system obróbki dźwięku Surround Sound by ReSound, a także zadbano, by można było je sparować jednakowo z urządzeniami od apple oraz tymi działającymi na androidzie. ReSound LiNX 3D mają również wbudowany zaawansowany system do terapii dźwiękami.

Akcesoria ReSound

resound_micro_mic

ReSound Micro Mic

Bardzo łatwy w obsłudze, mikrofon Micro Mic w kilka sekund połączy się z każdym bezprzewodowym aparatem słuchowym marki ReSound. Ponadto, można przypiąć go do ubrania swojego rozmówcy, aby usłyszeć każde z jego słów. Bezproblemowo radzi sobie w przypadku hałasu tudzież odległości aż 25 metrów.
resound_multi_mic

ReSound Multi Mic

Mikrofon posiada wszystkie zalety ReSound Micro Mic, a dodatkowo istnieje możliwość położenia go na stole, aby funkcjonował jako mikrofon konferencyjny, zbierający wszystkie dźwięki dookoła siebie. W przypadku odbiorników FM, pozwala na podłączenie się do lokalnej pętli indukcyjnej systemu lub korzystania ze złącza mini-jack by przesyłać stereofoniczne dźwięki np. z odtwarzacza MP3 - wprost do aparatów słuchowych.
resound_phone_clipplus

Resound Phone Clip+

Technologia pozwala na prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych. Zapewniając pełną kontrolę nad pracą mikrofonów aparatów słuchowych w trakcie rozmowy telefonicznej oraz możliwość przesyłania dowolnych dźwięków audio z telefonu.
resound_unite_tv2

ReSound Unite TV 2

Wykorzystaj urządzenie Unite TV 2, by przesyłać stereofoniczne dźwięki wprost z telewizora, komputera albo zestawu stereo. Skieruj je bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych i ciesz się wysoką jakością dźwięku.
resound_pilot_rc2

ReSound Pilot RC 2

Steruj aparatami jednym ruchem ręki, zmieniając głośność lub wyciszając je, kiedy tylko zechcesz. Zmieniaj wygodnie programy akustyczne w swoich aparatach słuchowych.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij