Test
słuchu

Aparaty Signia

Signia

Signia to nowoczesne aparaty słuchowe, które uznawane są przez swoich posiadaczy za niezwykłe wykonanie i jakość. W ofercie marki istnieje na tyle dużo modeli, że każdy zdecydowanie znajdzie ten, który będzie najodpowiedniejszy.

Ace

Jeden z najmniejszych w naszej rodzinie aparatów słuchowych: Ace™, dyskretnie kryje się za Twoim uchem. Jego mały kształt ukrywa potężną moc zapewniającą łatwe słyszenie, a dzięki aplikacji touchControl™ możesz wygodnie dostosować ustawienia do swoich potrzeb.

Pure 13 BT

Wyjątkowe doświadczenie marki Signia jest teraz jeszcze większe. Rozpoczynamy nową erę słyszenia wspomaganego przez technologię Bluetooth. Nowe aparaty Pure™ 13 BT pozwalają na słyszenie bez wysiłku dopasowane do Twojego indywidualnego stylu życia. Nie trać połączenia z tym, co dla Ciebie istotne – ani w czasie relaksu, ani podczas aktywności fizycznej.

Pure

Niewielki, elegancki i wyjątkowo dyskretny aparat słuchowy Pure™ to dużo większa łatwość słuchania. Połączenie wyrafinowania i wyjątkowej jakości słyszenia z zaawansowanymi funkcjami sprawia, że z aparatami słuchowymi Pure słuchanie jest naprawdę łatwe w każdej sytuacji. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz - z aparatami Pure możesz się odprężyć i cieszyć każdym dźwiękiem.

Carat

Kompaktowe i eleganckie, a jednocześnie posiadające niesamowicie duże możliwości. Modele Carat™ dostarczają wyjątkowych wrażeń słuchowych oraz optymalnego wzmocnienia. Te dyskretne aparaty ze słuchawką w kanale słuchowym posiadają szereg zaawansowanych funkcji i są odpowiednie do prawie każdego stopnia ubytku słuchu.

Cellion

Przedstawiamy nową generację aparatów słuchowych – technologię ukrytą w inteligentnie zaprojektowanej obudowie OneShell. Niezawodne i niezwykle wydajne akumulatory litowo-jonowe zapewniają do dwóch dni regularnego użytkowania aparatów Cellion™ na tylko jednym ładowaniu. Dzięki temu nie musisz martwić się, że nagle się wyczerpią. Poza tym ładowanie indukcyjne oznacza pełną wygodę.

Motion

Nowe aparaty słuchowe Motion™ to wygodne i dyskretne modele, które mogą być stosowane do prawie każdego rodzaju ubytku słuchu. Łatwe w obsłudze aparaty Motion są po brzegi wypełnione funkcjami, dzięki którym słuchanie jest naprawdę proste. Gdziekolwiek jesteś, zrelaksuj się i ciesz dźwiękiem życia.

Silk

Jeden z najmniejszych aparatów słuchowych na świecie, nowy Silk™, niemal zupełnie schowany wewnątrz ucha, zapewnia całkowitą dyskrecję. Niesamowicie miękki i superkomfortowy, pasuje od razu, bez potrzeby wykonywania indywidualnej obudowy. Mimo swoich zaskakująco niewielkich rozmiarów, Silk dostarcza wyjątkowych wrażeń słuchowych, które, w udowodniony klinicznie sposób, zmniejszają wysiłek słuchowy.

Insio

Dostosowane do budowy Twojego ucha i rodzaju niedosłuchu, aparaty słuchowe Insio™ są prawie niezauważalne oraz, dzięki aplikacji touchControl™, wyjątkowo dyskretne. Mimo niewielkiego rozmiaru, aparaty Insio są po brzegi wypełnione funkcjami, które dostarczają naturalne brzmienie.

Rodzina Intuis 3

Śmiech dziecka, telefon od ukochanej osoby, śpiew ptaków pośród drzew – właśnie takie dźwięki dodają życiu wyjątkowości i wzbogacają je. Ciesz się wszystkimi magicznymi chwilami z łatwością dzięki sprawdzonej technologii i niesamowitej wygodzie aparatów słuchowych Intuis 3 marki Signia.

Prompt

Niezależnie od tego, jakie modele wolisz nosić, nowe aparaty słuchowe Prompt oferują całą gamę rozwiązań dla niemal każdego rodzaju niedosłuchu. Zaawansowana technologia i najnowocześniejszy system redukcji sprzężeń sprawiają, że Prompt zapewnia wyjątkowy dźwięk. Trzy modele zauszne oferują niesamowity komfort noszenia oraz łatwość użytkowania. Modele wewnątrzuszne do natychmiastowego dopasowania są wyposażone w fantastyczne kopułki Click sleeve, które można błyskawicznie zamontować na aparatach. Dzięki tym super miękkim kopułkom silikonowe aparaty w kilka sekund idealnie leżą w uszach. Szereg programów do wyboru sprawia, że aparaty Prompt pomagają Ci słyszeć w najróżniejszych sytuacjach.

Pure Charge&Go Nx

Cieszysz się aktywnością w plenerze, prowadzisz długie spotkania biznesowe czy słuchasz ulubionego audiobooka albo muzyki – nieważne, ile różnych czynności wykonujesz w ciągu dnia, wydajne aparaty Signia Pure™ Charge&Go towarzyszą Ci cały czas. Naładują się gdy śpisz, żeby być w pełnej gotowości, gdy ruszysz w drogę.

Pure 10 Nx

W spędzaniu czasu z bliskimi chodzi przede wszystkim o komunikację. Nieważne czy czytasz dziecku bajkę, czy wymieniasz najświeższe plotki z przyjaciółmi, aparaty słuchowe Pure™ 10 marki Signia dają Ci pewność słyszenia w bardziej naturalny sposób bez problemów. Te niezwykle małe, w pełni automatyczne urządzenia chowają się za Twoimi uszami, pozwalając na słyszenie tego, co ważne, tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Pure 312 Nx

Omawiasz ze znajomymi ostatnią wystawę, rozpływasz się nad cudownym koncertem symfonicznym czy wspaniałym baletem – aparaty Signia Pure™ 312 pozwalają Ci dzielić się wszystkimi pięknymi chwilami w życiu i zanurzyć się w nich całkowicie. Dzięki aparatom Pure 312 możesz cieszyć najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym i najwyższej jakości transmisją dźwięku z telewizora lub smartfona.

Pure 13 Nx

Nieważne czy jesteś na spotkaniu, czy prowadzisz ważną rozmowę telefoniczną, przygotowujesz prezentację albo spotykasz się na lunchu z kolegami z pracy – dzięki Signia Pure™ 13 możesz cieszyć się najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym, najwyższej jakości łącznością bezprzewodową oraz najdłuższym czasem użytkowania z włączoną transmisją dźwięku ze smartfona lub telewizora.

Motion 13 Nx

Rozmowa przy kawie, zabawa z wnukami w ogrodzie czy po prostu relaks na balkonie i słuchanie śpiewu ptaków – Motion™ 13 marki Signia pozwala Ci się cieszyć najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym i najwyższej jakości transmisją dźwięku z telewizora lub smartfona.

Silk Nx

Niezależnie od tego czy spędzasz czas z ważnymi dla Ciebie osobami, czy spotykasz kogoś wyjątkowego, najnowsze aparaty słuchowe Silk™ marki Signia dają Ci pewność, że nikt nawet nie zauważy, że je nosisz. To jedne z najmniejszych na świecie aparatów słuchowych, które ponadto można od razu założyć dzięki miękkim kopułkom silikonowym pozwalającym wygodnie schować je w uchu. Atrakcyjny wygląd oraz dobre słyszenie jeszcze nigdy nie były tak szybkie i łatwe.

Insio Nx

Życie jest lepsze, gdy spędza się je wspólnie. Najnowsze aparaty słuchowe Insio™ marki Signia są idealnie dopasowane do anatomii Twoich uszu, więc możesz cieszyć się czasem spędzanym razem z bliskimi bez martwienia się o słyszenie ani o wygląd. Dzięki niesamowicie dyskretnej wielkości i wyjątkowej jakości dźwięku aparaty Insio dają Ci poczucie pewności, które pozwoli Ci delektować się tym, co w życiu ważne.

CROS Pure 312 Nx

Elegancki nadajnik CROS Pure 312 to idealne rozwiązanie dla osób z jednostronną głuchotą. Zapewnia najwyższą jakość dźwięku oraz najlepszą łączność Bluetooth w małej, dyskretnej obudowie. Ponadto dostarcza najbardziej naturalnego brzmienia własnego głosu osobom z jendostronną głuchotą i niedosłuchem w drugim uchu.

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij