UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Badania

Jak przebiegają badania?

Dobranie odpowiedniego aparatu słuchowego często jest nie lada wyzwaniem i wymaga przeprowadzenia dokładnego badania. W swojej pracy jednak, postanowiłam nie tylko stawić czoła trudnościom nękającym Klientów, ale również pójść o krok dalej. Co to dokładniej znaczy? Od wielu już lat zajmuję się dopasowywaniem aparatów nie tyle odpowiednich,  co najlepszych z możliwych dla moich Pacjentów.

W Oto słyszę, wielką wagę przywiązujemy do komfortowego przebiegu wizyty, dlatego też nasz salon daleko odbiega od “typowego” gabinetu, przypominając przytulne mieszkanie, które pozwala się odprężyć i poczuć jak w domu.

Jako wieloletni praktyk, jestem świadoma, jak wiele czynników wpływa na właściwy dobór aparatów słuchowych. Ich sprecyzowanie wymaga cierpliwości zarówno od moich Klientów, jak i ode mnie oraz mojego zespołu. Najwięcej czasu poświęcam na analizę indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Ważne jest, aby określić konkretne sytuacje życiowe, w których niezbędna jest poprawa zrozumienia mowy.

W tym celu:

  • Przeprowadzam diagnozę audiologiczną, stosując zestaw odpowiednio dobranych badań, określających stopień i rodzaj niedosłuchu

  • Dokonuję wywiadu definiującego środowisko akustyczne w jakim na co dzień przebywasz, aby dowiedzieć się, w jakich sytuacjach najbardziej doskwiera Ci niedosłyszenie

  • Interpretuję wyniki i wnioski z wykonanych badań

  • Podsumowuję wywiad, wyniki badań dodatkowych oraz ustalenia Twoich oczekiwań

  • Proponuję rozwiązania problemów, a następnie przedstawiam propozycje aparatów słuchowych.

  • Rozwiewam obawy i wątpliwości wynikające ze stosowania wcześniej wspomnianych urządzeń

 

Sprawdź galerię badań

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij