UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Beltone Amaze

Pełna rodzina aparatów z wyjątkowymi funkcjami

Beltone Amaze będzie odpowiedni dla lekkich i ciężkich ubytków słuchu, jest wyposażony w najnowszą i najszybszą technologię mikroprzetwarzania, zintegrowane akumulatory litowo-jonowe oraz aplikację Beltone Hear Max. Zapewni Tobie i Twoim bliskim niesamowite wrażenia słuchowe we wszystkich sytuacjach z wyraźniejszym, pełniejszym i bogatszym dźwiękiem. Od dziś możesz słyszeć więcej! Występy na żywo od teraz będą głębsze i bardziej satysfakcjonujące. Idź ku nowoczesności, przesyłaj połączenia, ulubioną muzykę i wskazówki dojazdu bezpośrednio z najnowszych telefonów z Androidem do aparatów słuchowych Beltone Amaze, używając ich tak jak zestawu słuchawkowego. Nie są potrzebne żadne urządzenia ani akcesoria pośredniczące. Po pełnym naładowaniu Beltone Amaze wytrzymuje do 30 godzin.

Kompletny zestaw aparatów słuchowych Beltone Amaze klasy premium, które swoim pacjentom jest w stanie zapewnić doskonałą jakość oraz czystość słyszalnych dźwięków.

Doskonała łączność, która oferuje transmisje słuchowe w 100% z naturalnym dźwiękiem. Zastosowanie nowego chipa, który ma dwukrotnie większą prędkość i pamięć, 30% większą moc obliczeniową, nowy mikrofon z czułością wyższą nawet o 5 dB dla lepszej komunikacji od-ucha-do-ucha. Ceniony za łagodniejszą słyszalność dźwięków nagłych oraz hałasów zaliczanych do grupy Redukcji Hałasów Impulsywnych.

AMAZE

-wyraźniejszy pełniejszy i bogatszy dźwięk

Przedstawiamy Beltone Amaze – niezwykle naturalny dźwięk

Przedstawiamy Beltone Amaze – dostępne opcje kolorystyczne

Najbardziej zaawansowany

Beltone Amaze oferuje najbardziej zaawansowaną technologię aparatów ładowalnych Bateria litowo-jonowa oraz ładowarka indukcyjna (z wbudowanym power-bankiem) to wygoda i łatwość użytkowania.
Szybkie ładowanie oraz długi czas pracy na baterii.

CZAS PRACY CZAS ŁADOWANIA
30 godzin 3 godziny
16 godzin 1 godzina
8 godzin 30 minut
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij