Test
słuchu

Beltone Boost Max

Maksymalny komfort w każdym środowisku i sytuacji

Beltone Boost Max to synonim pełniejszej i bogatszej jakości dźwięku, która łączy się ze smartfonami typu iPhone i Android. Dzięki temu można samodzielnie kontrolować aparat i dostrajać go dowolnie w aplikacji HearMax. Beltone Boost Max dostępny w wersji z aparatem zausznym przeznaczony dla osób z głębokim ubytkiem słuchu. Ponadto został wyposażony w Remote Care, powłokę ochronna NanoBlock i technologię Tinnitus Breaker dla lepszej słyszalności świata. Świadomie można użyć przeznaczonej do tego aplikacji Beltone HearMax, aby kontrolować głośność, dostosowywać programy, redukować hałas w tle, koncentrować się na rozmowach i nie tylko – bezpośrednio ze smartfonu, tabletu lub zegarka Apple Watch.

Wielka moc i niezawodność

Nowa technologia spowodowała, że seria Beltone Boost Max z zaawansowanymi funkcjami poprawi ogólną jakość dźwięku, nie powoduje odcięcia od dźwięków płynących z otworzenia, a także zapewnia lepsze rozumienie mowy w trudnych warunkach. Lepsza słyszalność oraz lokalizacja dźwięków płynących spowoduje, że pacjent z dysfunkcją sam zadecyduje, co chce usłyszeć. Słyszalność dzięków z otoczenia zwiększona do 80% oraz rozumienie mowy w hałasie płynącym z otoczenia zwiększona o 40%, od teraz usłyszysz wszystkie dźwięki i nie pozostaniesz obojętny swojemu rozmówcy.

Zwiększ możliwości swoich klientów dzięki aplikacji

BOOST MAX

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij