Test
słuchu

Beltone Imagine

Usłysz każdy naturalny dźwięk i bądź pewny siebie w każdej sytuacji

Beltone Imagine to aparat słuchowy dostosowany do Twoich potrzeb! Wiemy, że Twój słuch jest wyjątkowy, tak samo, jak Ty, dlatego Beltone stworzyło rozwiązanie szyte na miarę potrzeb i stylu życia. To niezwykłe, że ten miniaturowy aparat słuchowy potrafi dostosować dźwięk, łączność i zapewnia wsparcie na każdym kroku. Beltone Imagine to innowacyjny projekt, który sprawił, że nowoczesne wzornictwo, kolory i funkcję, idą w parzę z naturalnym dźwiękiem oraz wychwyceniem i zminimalizowaniem szmeru czy hałasu.

Od teraz prawdziwe i dopasowane wrażenia słuchowe będą w 100% słyszalne, za pomocą mikrofonu i odbiornika dousznego (M&RIE) wraz z dwoma mikrofonami kierunkowymi, to pomoże w pełni usłyszeć świat zewnętrzny naturalnych dźwięków. Jest to aparat słuchowy zupełnie inny niż wszystkie, ponieważ współgra doskonale z unikalnym kształtem Twojego ucha, dzięki temu zbiera dźwięki zgodne ze stanem rzeczywisty. Od teraz każda konwersacja będzie bardziej angażująca i pozwoli się cieszyć w pełnym wymiarze relacjami społecznym z całą gamą dźwięków i emocji, bez jakiegokolwiek wysiłku. Lepiej rozpoznawalna mowa, pełne zrozumienie otoczenie, bez przytłaczającego szumu wiatru czy hałasu – teraz dźwięki będą filtrowane dla Ciebie.

Innowacyjne rozwiązanie dla Twojego komfortu!

Lepsze rozumienie mowy i ulepszona technologia CrossLink Directionality 3 pozwoli na pełnym skupieniu się na rozmówcy w wymagających sytuacjach. Wyrazistość mowy bez względu na otoczenie, bez poczucia izolacji i tego, co się wokół dzieje. To również aktywacja Ultra Focus pomaga z łatwością słyszeć mowę, nawet w hałasie, bez izolacji od innych. Pozostań w kontakcie ze wszystkimi swoimi ulubionymi aplikacjami – Beltone HearMax to intuicyjna aplikacja dla osób z Beltone Imagine. Możesz łatwo sterować głośnością i dostosowywać programy, redukcję szumów, fokus mowy i nie tylko bezpośrednio z systemem iOS i Android.

Beltone Imagine oferuje bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe audio dla urządzeń z systemem iOS i Android (przez MFi i ASHA), rozmowy w trybie głośnomówiącym oraz obsługę zdalnego programowania. Imagine to nowy projekt głośnika, który umieszcza mikrofon w przewodzie słuchowym, który eliminuje nienaturalny dźwięk i zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Ponadto aparaty słuchowe Imagine współpracują również z bezprzewodowymi akcesoriami Beltone Direct Line 2,4 GHz, w tym zdalnymi mikrofonami, urządzeniami do strumieniowego przesyłania dźwięku do telefonów i telewizorów oraz ręcznymi pilotami czy odtwarzaczy muzycznych. Dlatego zawsze jesteś na bieżąco, ponieważ ten nowoczesny aparat działa, jak słuchawka bezprzewodowa, który służy jako przekaźnik mowy bez zbędnego używania telefonu. Poczuj komfort i ciesz się płynącymi dźwiękami!

Kompatybilność

Beltone Imagine i jej zdolność do bezpośredniego przesyłania strumieniowego wszystkich ulubionych usług, tj.: przesyłania strumieniowego połączeń telefonicznych, GPS, radia internetowego, muzyki, podcastów i audiobooków dzięki naszemu ulepszonemu strumieniowemu przesyłaniu dźwięku mix-in, które eliminuje opóźnienia w połączeniu. Jest dostępny z baterią wielokrotnego ładowania, która działa do 30 godzin po trzygodzinnym ładowaniu. Niektóre aparaty Beltone Imagine są również wyposażone w baterie, zaś żywotność baterii zależy od typu aparatu słuchowego, a także od godzin, w których aparat jest używany. Jego ulepszona ergonomiczna konstrukcja jest dostępna w ośmiu nowych, naturalnych kolorach, które pasują do różnych kolorów skóry i włosów.

Jeśli nie masz jeszcze Beltone Imagine, skontaktuj się z protetykiem słuchu, aby dowiedzieć się więcej.

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij