UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Beltone Imagine

Usłysz każdy naturalny dźwięk

Beltone Imagine to aparat słuchowy dostosowany do Twoich potrzeb! Wiemy, że Twój słuch jest wyjątkowy, tak samo, jak Ty, dlatego Beltone stworzyło rozwiązanie szyte na miarę potrzeb i stylu życia. To niezwykłe, że ten miniaturowy aparat słuchowy potrafi dostosować dźwięk, łączność i zapewnia wsparcie na każdym kroku. Beltone Imagine to innowacyjny projekt, który sprawił, że nowoczesne wzornictwo, kolory i funkcję, idą w parzę z naturalnym dźwiękiem oraz wychwyceniem i zminimalizowaniem szmeru czy hałasu. Jest to aparat słuchowy dopasowany do Ciebie, wykorzystuje indywidualny kształt ucha i dostarcza dźwięk zgodny z naturą, dzięki czemu podnosi standard dotychczasowych rozwiązań słuchowych.

Od teraz prawdziwe i dopasowane wrażenia słuchowe będą w 100% słyszalne, za pomocą mikrofonu i odbiornika dousznego (M&RIE) wraz z dwoma mikrofonami kierunkowymi, to pomoże w pełni usłyszeć świat zewnętrzny naturalnych dźwięków. Jest to aparat słuchowy zupełnie inny niż wszystkie, ponieważ współgra doskonale z unikalnym kształtem Twojego ucha, dzięki temu zbiera dźwięki zgodne ze stanem rzeczywistym. Wykorzystuje naturalną kierunkowość ucha, dzięki temu poprawia się percepcja i lokalizacja przestrzenna. Jakość dźwięku staje się bardziej naturalna i niezwykła redukcja szumów wiatru, które nie będą przeszkadzać, podczas przebywania na otwartej przestrzeni. Od teraz każda konwersacja będzie bardziej angażująca i pozwoli się cieszyć w pełnym wymiarze relacjami społecznym z całą gamą dźwięków i emocji, bez jakiegokolwiek wysiłku. Lepiej rozpoznawalna mowa, pełne zrozumienie otoczenie, bez przytłaczającego szumu wiatru czy hałasu – teraz dźwięki będą filtrowane dla Ciebie. Dopasowanie dźwięku, dzięki M&RIE uzyskuje najlepszy wynik z kopułą zamkniętą lub tulipanową. To dzięki nim kopułki power i wkładki douszne można dostosować do każdego stopnia ubytku słuchu. Są najlepiej oceniane przez użytkowników z ubytkami słuchu o różnej skali.

Innowacyjne rozwiązanie dla Twojego komfortu!

Lepsze rozumienie mowy i ulepszona technologia CrossLink Directionality 3 pozwoli na pełnym skupieniu się na rozmówcy w wymagających sytuacjach, poprawa rozpoznawania mowy z przodu w hałaśliwych sytuacjach o 60%. Wyrazistość mowy bez względu na otoczenie, bez poczucia izolacji i tego, co się wokół dzieje. Przestrzeń słyszenia stanie się tworzonym obrazem dźwiękowym otoczenia oraz zaoferuje poczucie naturalnej jakości dźwięku, stworzony w 100% dopasowując się do układu słuchowego. Oprócz tego Crosslink Directionality 3 jest wyposażony w automatyczne dostosowanie mikrofonu kierunkowego, ulepszoną obuuszną komunikację, dostosowaną do Twoich potrzeb oraz zapewnia do 2dB lepszy proporcję sygnału do szumu. Korzyści płynące z wykorzystania Crosslink Directionality 3 to automatyczne sterowanie najlepszym wyborem mikrofonu, cieszenie się mową oraz dźwiękiem ze płynącym ze wszystkich kierunków. Nowe 4-mikrofonowe formowanie wiązki zapewnia lepsze rozumienie w hałasie.

To również aktywacja Ultra Focus pomaga z łatwością słyszeć mowę, nawet w hałasie, bez izolacji od innych. Do 30% poprawa rozumienia mowy, dzięki nowoczesnemu kształtowaniu wiązki obuusznej. Dzięki temu masz kontrolę nad dźwiękiem słyszalnym, gdzie nastąpiła poprawa rozumienia w najtrudniejszych sytuacjach. Zyskaj pewność siebie w trudnych sytuacjach akustycznych! Pozostań w kontakcie ze wszystkimi swoimi ulubionymi aplikacjami – Beltone HearMax to intuicyjna aplikacja dla osób z Beltone Imagine. Możesz łatwo sterować głośnością i dostosowywać programy, redukcję szumów, fokus mowy i nie tylko bezpośrednio z systemem iOS i Android.

Beltone Imagine oferuje bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe audio dla urządzeń z systemem iOS i Android (przez MFi i ASHA), rozmowy w trybie głośnomówiącym oraz obsługę zdalnego programowania. Imagine to nowy projekt głośnika, który umieszcza mikrofon w przewodzie słuchowym, który eliminuje nienaturalny dźwięk i zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Ponadto aparaty słuchowe Imagine współpracują również z bezprzewodowymi akcesoriami Beltone Direct Line 2,4 GHz, w tym zdalnymi mikrofonami, urządzeniami do strumieniowego przesyłania dźwięku do telefonów i telewizorów oraz ręcznymi pilotami czy odtwarzaczy muzycznych. Obecnie zastosowano korekcję małżowiny usznej, dzięki temu dźwięk jest słyszalny tzw. tu i teraz oraz zastosowano w obuusznym trybie wszechkierunkowym, czyli zachowanie różnic natężenia dla wysokich częstotliwości. Dlatego zawsze jesteś na bieżąco, ponieważ ten nowoczesny aparat działa, jak słuchawka bezprzewodowa, który służy jako przekaźnik mowy bez zbędnego używania telefonu. Poczuj komfort i ciesz się płynącymi dźwiękami!

Beltone Imagine jest dopasowany do Twoich potrzeb, jego dyskretny i ergonomiczny kształt powoduje, że osadzony jest nisko na uchu, co zapewnia bezpieczne i estetyczne dopasowanie do małżowiny usznej. Został zaprojektowany, aby nisko położony środek ciężkości dawał większą pewność i stabilność utrzymania się na uchu, bez konieczności poprawiania. Aparat słuchowy został zoptymalizowany pod kątem kierunkowości. Dodatkowo podniesiony przycisk o prostym kroju sprawia, że łatwiej go wyczuć i nie trzeba się już stresować, że nie usłyszymy dźwięków w najtrudniejszych warunkach.

Kompatybilność

Beltone Imagine i jej zdolność do bezpośredniego przesyłania strumieniowego wszystkich ulubionych usług, tj.: przesyłania strumieniowego połączeń telefonicznych, GPS, radia internetowego, muzyki, podcastów i audiobooków dzięki naszemu ulepszonemu strumieniowemu przesyłaniu dźwięku mix-in, które eliminuje opóźnienia w połączeniu. Jest dostępny z baterią wielokrotnego ładowania, która działa do 30 godzin po trzygodzinnym ładowaniu. Niektóre aparaty Beltone Imagine są również wyposażone w baterie, zaś żywotność baterii zależy od typu aparatu słuchowego, a także od godzin, w których aparat jest używany. Jego ulepszona ergonomiczna konstrukcja jest dostępna w ośmiu nowych, naturalnych kolorach, które pasują do różnych kolorów skóry i włosów.

Jeśli nie masz jeszcze Beltone Imagine, skontaktuj się z protetykiem słuchu, aby dowiedzieć się więcej.

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest Beltone Hearing Care Center and HearWell Audiology and Associates z siedzibą w Chicago w Stanach Zjednoczonych.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij