Test
słuchu

Beltone Rely

Sprawdzone rozwiązane dostępne od ręki

Świetny słuch dla wszystkich i nowoczesne rozwiązania, na których możesz polegać znajdziesz w aparacie słuchowym Beltone Rely. Aparat słuchowy został zaprojektowany w oparciu o naszą przetestowaną i sprawdzoną technologię, która zapewnia czysty dźwięk bez względu na to, gdzie jesteś. Doskonała jakość dźwięku, wygodna konstrukcja, która pasuje do Ciebie i opcja długotrwałego ładowania pozwolą poczuć Ci się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji. Jego budowa oparta na zaawansowanej technologii pomaga zarządzać wieloma dźwiękami jednocześnie, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad swoim słuchem.

Beltone Rely jest wyposażony w wytrzymałą baterię wielokrotnego ładowania i jest wyposażony w wydajną ładowarkę biurkową. Możesz również zdecydować się na zakup stylowej ładowarki Premium oraz przenośnego i ochronnego etui do ładowania — idealnego w każdej podróży. Pozostań również w kontakcie ze wszystkimi ulubionymi dźwiękami, dzięki bezpośredniemu strumieniowaniu dźwięku ze swojego urządzenia Apple lub smartfona z systemem Android.

Usłysz dźwięki mające największe znaczenie

Nowy Beltone Rely zapewnia najwyższej jakości aparaty słuchowe w przystępnej cenie, co zapewnia sprawdzoną technologię słyszenia, wiodącą ładowalność, łączność i wsparcie domowej opieki słuchowej. Oparty na zaawansowanej platformie chipowej, która zapewnia czysty, naturalny dźwięk – Beltone Rely jest wyposażony w najnowsze technologie, w tym wiodące opcje ładowania, które zapewniają 30 godzin działania na jednym ładowaniu. Posiada również łatwą w użyciu aplikację telefoniczną, która dodatkowo poprawia wrażenia słuchowe i może łączyć się z szeregiem akcesoriów bezprzewodowych, aby uzyskać dodatkową pomoc w trudnych sytuacjach słuchowych lub przesyłać dźwięk z telewizora. Beltone Rely jest dostępny w 10 różnych modelach i pięciu kolorach pasujących do Twoich włosów i skóry. Teraz możesz poruszać się swobodnie przez cały dzień, dzięki dyskretnemu, wygodnemu i niezawodnemu aparatowi słuchowemu.

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij