Jesienna edycja szkoleń Forbes Women za nami!

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć 20 listopada br. w warsztatach Forbes Women organizowanych przez firmę Ringier Axel Springer Polska. Tym razem warsztaty odbyły się w Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center przy ulicy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach. Głównymi tematami poruszanymi na warsztatach było, jak budować wizerunek profesjonalistki w komunikacji biznesowej i zaprezentowanie, jakie są mocne i słabe strony współczesnej biznes women.

Poznałyśmy dress code z trenerką oraz ekspertem w tej dziedzinie Agnieszką Martynie-Ross, a w drugiej części jak budować markę osobistą z trenerką Anną Gabryjelską. Gościem specjalnym była Beata Drzazga, właścicielka m.in. Drzazga Clinic – Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii oraz Prezes BetaMed S.A. największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi pielęgniarskie w domu pacjenta.

Agenda MeetUp

13:00 – 13:30    rejestracja uczestniczek
13:30 – 15:30    Współczesny Dress Code w kontekście budowania marki osobistej
15:30 – 16:00    przerwa na kawę
16:00 – 18:00    Jaką kobietą w biznesie jesteś?

 

Misją „Forbes Women” jest dążenie do równouprawnienia płci w biznesie, ponieważ współczesne Polki są lepiej wykształcone, bardziej zmotywowane i bardziej aktywne w biznesie niż mężczyźni. Nadszedł czas kobiet, w których tkwi siła i moc, co można było odczuć na warsztatach!

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.