UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Audibel Arc – Funkcje

Poznaj korzyści z stosowania Audibel Arc

 • Voice Al (system iOS) – pozwolenie na korzystanie użytkownikom urządzeń iOS z mikrofonu umieszczonego w ich smartfonie, poprawienie rozumienia mowy w trudnych warunkach dla osób z umiarkowanym ubytkiem słuchu. To powoduje, że mikrofon w telefonie staje się dodatkowym urządzeniem, które poprawia rozumienie mowy i redukuje szum płynący z otoczenia.
 • Tłumacz języków – możliwość tłumaczenia aż 27 języków obcych za pomocą aplikacji i swobodę rozmów z obcokrajowcami.
 • Aplikacja Trive Care – coś specjalnego dla bliskich opiekunów pacjenta, aplikacja pozwalająca na udostępnianie aktywności fizycznej i psychicznej, poziom naładowania baterii oraz powiadomień i historii upadków, przez co można czuć się bezpiecznym w 100%.
 • Tryb Edge – dostarczenie pacjentom naturalnych wrażeń słuchowych oraz rozumienie mowy w najbardziej wymagającym środowisku akustycznym, w którym aktualnie się znajduje pacjent. To powoduje komfort i rozumienie mowy bez niepotrzebnego stresu oraz denerwowania się niezrozumienia drugiej osoby.
 • Transkrypcja – zapisanie komunikatów głosowych w formie notatki i wysłanie ich jako SMS, e-mail czy wiadomość na komunikatorze, dzięki temu ograniczamy niepotrzebny upadek pacjenta i ułatwiamy mu dostęp do szybkiego skomunikowania się z bliskimi.
 • Asystent Thrive – posłuży do wydawania komend głosowych, dzięki czemu aparat słuchowy może działać bezdotykowo dzięki korzystaniu z najnowszych technologii urządzeń mobilnych, na przykład przy zmianie głośności, programów, trybów czy poleceń „Znajdź mój telefon”.
 • Znajdź mój telefon – funkcja działająca przy współpracy z Asystent Thrive, dzięki temu aparat sam znajdzie nasz zagubiony telefon.
 • Monitorowanie aktywności psychicznej – czas noszenia aparatu w ciągu dnia oraz monitorowanie różnych środowisk akustycznych, czyli słuchanie i rozumienie dźwięków mowy, podczas spotkań z bliskimi, co doskonale wpływa na poprawę procesu komunikacji z innymi ludźmi z ubytkami słuchu. Dzięki monitorowaniu na bieżąco można ocenić proces rehabilitacji słuchu.
 • Monitorowanie aktywności fizycznej – zmierzenie liczby przemierzonych kroków oraz wykonanych ćwiczeń, to tylko motywuje do większej aktywności, ponieważ możemy ustawić cel dnia czy zaplanować aktywny wieczór na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. W końcu ruch to samo zdrowie!
 • Powiadomienia o upadku – ta funkcja wykrywa upadek i wysyła powiadomienia do trzech wskazanych osób, jest dedykowana dla osób mających zaburzenia równowagi albo osób w podeszłym wieku, dzięki niej zwiększa się bezpieczeństwo i komfort najbliższych pacjenta. Są oni informowani nie tylko o upadku, ale również o złym samopoczuciu.
 • Samodiagnostyka – wygodny i zarazem szybki sposób na sprawdzenie poszczególnych części aparatu, dzięki temu zapewniając znakomitą wydajność systemu, a uzyskane wyniki pomagają protetykowi prawidłowe działanie słuchawki, mikrofonu czy wzmacniacza
 • Automatyczne Włącz/Wyłącz – samoczynne przejście aparatu słuchowego w stan uśpienia po określonym czasie pozwoli zaoszczędzić baterie i pacjent nie musi się martwić o samodzielne wyłączenie aparatu.
 • Tap Control – ułatwienie dostępu osobom o ograniczonej sprawności manualnej, dzięki zaprogramowaniu funkcji sterowania aparatem słuchowym.
 • Telehear – możliwość regulacji aparatów na odległość w przypadku wizyt kontrolnych, na których nie może pojawić się pacjent, to ułatwia potrzebę regulacji lub konsultacji audiologicznej bez konieczności odbycia osobistej wizyty. Możliwość odbycia wideo rozmowy lub tradycyjnej rozmowy telefonicznej.
 • Multiflex Tinnitus – innowacyjna funkcja, która jest wykorzystywana podczas terapii szumów usznych, dzięki różnorodnym rodzajom bodźców mamy szeroki wybór, dodatkowo regulacje i dostosowanie szumu do indywidualnych preferencji pacjenta.
 • 2-kierunkowe audio – możliwość korzystania z telefonu bez używania rąk, na przykład podczas odbierania i przekazywania głosu podczas rozmowy telefonicznej.
 • Kierunkowość E2E – lepsze zrozumienie mowy podczas prowadzenia dialogu lub w szerszym gronie osób, ustawienie kierunkowości dopasowującej się automatycznie do środowiska akustycznego, w jakim znajduje się pacjent.
 • Streaming z telefonu E2E – wyraźna i zrozumiała rozmowa telefoniczna bez użycia rąk, teraz jest to możliwe, jest to nowoczesna funkcja połączenia aparatu słuchowego z iPhonem, w której wybór opcji obuusznej poprawia komfort rozumienia.
 • Cisza – ciche środowisko akustyczne może stać się komfortem, ta funkcja pozwala na wyszukanie w czasie rzeczywistym statycznego dźwięku w otoczeniu i wytłumia je, dlatego od teraz niechciane szumy zewnętrzne, takie jak szum wentylatora, odgłosy lodówki czy hałas z ulicy pozwolą się zrelaksować w 100%, podczas odpoczynku.
 • Przestrzenne wzmocnienie mowy – poprawa rozumienia mowy w hałasie, jest to przydatna funkcja w trudnych warunkach akustycznych, gdzie zostają obniżone pozostałe częstotliwości, a wzmocniona mowa.
 • Mikrofon dynamiczny – optymalny dobór dźwięków w spokojnej przestrzeni oraz naturalna kierunkowość w trudnym środowisku akustycznym, dzięki automatycznemu przełączeniu poziomu sygnału wejściowego w zależności od potrzeb i miejsca.
 • Adaptacja hałasu mechanicznego E2E – zsynchronizowanie tłumienia hałasu mechanicznego dla obuusznego komfortu słuchania.

Poznaj jeszcze więcej funkcji!

Aparat Audibel ARC AI obsługuje takie wygody jak:

 • Adaptacja muzyki – automatyczne dostosowanie aparatu słuchowego do odbioru muzyki oraz powrót do poprzednich ustawień po jej ustaniu. Jest to ułatwienie dla pacjenta, nie musi zmieniać ustawień wcześniej ustawionych funkcji. Ponadto im wyższa klasa i zaawansowanie aparatu słuchowego, tym odbicie niskich i wysokich dźwięków jest mocniejsze oraz większa ilość pasm odbioru. Kiedy aparat wykryje mowę, powróci automatycznie do ustawień optymalizujących słuchanie mowy.
 • Adaptacja muzyki E2E – funkcja synchronizowania ustawienia wzmocnienia aparatów, pracy mikrofonów, tłumienia hałasu oraz szumów, przez co aparat automatycznie wykrywa muzykę i wymienia informację pomiędzy dwoma aparatami.
 • Zarządzanie hałasem E2E – płynne i naturalne wrażenia słuchowe to jest coś, o czym marzy każdy pacjent, na podstawie sztucznej inteligencji oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii Audibel proponuje pacjentom rzeczywiste wrażenia słuchowe dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Od teraz możesz usłyszeć różnorodne dźwięki z wielu źródeł, na przykład zminimalizować szum wiatru, hałas maszynowy czy drażniące dźwięki dla większego komfortu słuchowego. Możesz zarządzać hałasem, dzięki swojemu aparatowi słuchowemu, a to wszystko umożliwia łączność Ear-to-Ear.
 • Cewka indukcyjna – ponadczasowa możliwość przełączenia aparatu słuchowego w tryb cewki indukcyjnej, pozwala na przesłanie sygnału do aparatu słuchowego wyposażonego w cewkę, który odbiera dźwięk z urządzenia. Idealna bez zakłóceń jakość słyszenia w miejscach użytku publicznego, na przykład kino, sala konferencyjna, koncert, dworzec.
 • REM Target Match – precyzyjne ustawienie aparatu słuchowego do stopnia niedosłuchu pacjenta, u którego był zastosowany pomiar REM, co później przekłada się na mniejszą potrzebę kontroli oraz regulacji aparatu w gabinecie słuchu.
 • CROS System – zapewnij lepszą komunikację z większą liczbą osób, bezprzewodowy system stosowany w jednostronnej głuchocie, gdzie nadajnik przekazuje sygnał dźwiękowy do odbiornika. Zyskaj lepsze rozumienie mowy w hałasie, proste rozlokowanie dźwięków i orientację przestrzenną.
 • Liczba kanałów – dzięki większej ilości kanałów aparat słuchowy będzie precyzyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Od teraz będziesz mieć możliwość niezależnej regulacji wzmocnienia dźwięków głośnych oraz cichych, to ułatwi rozumienie mowy słyszalnej, a dźwięki staną się komfortowe w odbiorze.
 • Mowa w hałasie – redukcja hałasu, wzmocnienie dźwięków, przy jednoczesnym zachowaniu mowy lub innych dźwięków pochodzących z przodu, dzięki temu poprawia się skupienie pacjenta oraz czuje większy komfort w głośnych sytuacjach.
 • Redukcja dźwięków transjentowych/nagłuch głośnych dźwięków – zredukowanie do minimum nagłych dźwięków zewnętrznych wiążących się z nagłymi zmianami głośności, zwiększona redukcja szumów, na przykład podczas odpoczynku czy spokojnego spaceru.
 • Wiatr – algorytm dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które większość czasu spędzają na świeżym powietrzu, dzięki tej funkcji zredukuje się częstotliwość turbulencji wytworzonych podczas wietrznych dni.
 • Immersion Directionality – naturalna kierunkowość i przefiltrowane dźwięki przez małżowinę uszną pozwalają na lepszą lokalizację dźwięków oraz ich rozróżnienie w otoczeniu, co zapewnia naturalne wrażenia słuchowe.
 • Mikrofon adaptacyjny – tryb adaptacyjny dostosowujący się do 16 trybów zmieniających środowisko akustyczne pacjenta, gwarancja płynny, naturalnych zmian, poprawa słyszenia oraz redukcja syndromu zmęczenia słuchowego, co pozwala się bardziej cieszyć z różnorodnych sytuacji akustycznych.
 • Liczba pasm – szerokie spektrum dźwięków, zwiększona liczna pasm, precyzyjne dopasowanie do różnych ubytków słuchu i regulacja wzmocnienia zapewnia większą jakość słyszenia.
 • Hałas maszyn – funkcja wyselekcjonuje hałas mechaniczny i zredukuje do minimum jego negatywny wpływ na rozumienie mowy.
Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN w Stanach Zjednoczonych.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij