UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Gabinet

Tak, to ja, Małgorzata Urbańska
— To mnie szukasz

Audioprotetyką zajmuję się od kilkudziesięciu lat. W tym czasie pomogłam już setkom a może nawet tysiącom osób z całej Częstochowy i jej okolic. Zyskując ich bezcenną wdzięczność oraz zadowolenie wynikające z odzyskania swobody komunikowania się każdego dnia, nadałam nowego brzmienia szaro brzmiącej codzienności. Są to dla mnie wartości naprawdę nieocenione.

Jako wieloletni praktyk, zwykłam patrzeć na świat przez pryzmat własnych doświadczeń. Na co dzień spełniam nadzieje, które pokładają we mnie moi Klienci. To dla nich angażuję się w swoją pracę na 100%, stając się synonimem dobrej marki w dziedzinie aparatów słuchowych.

Pojęcie dobrej marki odnosi się w dużej mierze do ludzi. Chętniej korzystasz z usług specjalistów polecanych przez rodzinę i znajomych. Ta zasada odnosi się także do lekarzy. Wybierasz ludzi wiarygodnych i sprawdzonych, o których wiesz, że potraktują Cię uczciwie, a złożone obietnice zostaną spełnione.

Chcesz ufać ludziom rozumiejącym Twoje potrzeby. Taką osobą jestem ja – doświadczona, zaangażowana, mogąca pochwalić się nie tylko długoletnim stażem, ale i solidną wiedzą, którą potwierdzają liczne dyplomy. Zapraszam na badania do mojego gabinetu, którego drzwi zawsze stoją przed Tobą otworem.

Przez wszystkie lata doświadczeń, pracy z ludźmi dokładnie poznałam siebie. Wiem, jakiego człowieka ukształtowała we mnie moja praca, jakie wartości chcę wnosić w życie ludzi. Dziś pragnę dać Ci to, co otwiera przez Tobą nowe drogi, poszerza nowe horyzonty i pozwala znów normalnie funkcjonować – tak w rodzinie, jak i społeczeństwie. Bez dyskomfortu i bez obaw czerpać codzienną radość z życia.

Obejrzyj mój gabinet

Refundacje

Zgodnie z polskim prawem, każdy ubezpieczony, mający mniej niż 26 lat może raz na 3 lata skorzystać z dofinansowania, przyznawanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dofinansowanie obejmuje aparaty słuchowe oraz wkładki indywidualne. Osoby mające więcej niż 26 lat mogą korzystać z dofinansowania NFZ raz na 5 lat.

Oprócz tego, osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności mogą starać się o dodatkowe środki, przyznawane w ramach dofinansowań MOPS, PCPR oraz PFRON. W salonie Oto słyszę pomożemy Ci uzyskać refundację na sprzęt audioprotetyczny, a także określimy jego wysokość.

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij