Interton Ready — poczuj nową technologię

Interton Ready Nowa Technologia

W dzisiejszym poście zamierzam odrobinę przybliżyć markę aparatów słuchowych Interton Ready. Ten znany producent od wielu lat, stale usprawnia technologie, które są sprawdzone, a to wszystko na podstawie zebranych badań na bazie użytkowników swoich urządzeń. To właśnie, dlatego Interton cieszy się ogromnym zaufaniem i jest w stanie zaprojektować aparat słuchowy, który będzie łatwy i przyjazny w obsłudze.

Chciałabym przedstawić najnowsze technologiczne rozwiązania, które dla mnie, jako protetyka słuchu, wyróżniają aparaty słuchowe Interton. Wśród pozostałych marek, uważam że są one gwarancją na lepsze funkcjonowanie w świecie dźwięków słyszalnych.

Interton Frequency Shifting

Jednym z najpowszechniejszych schorzeń wśród seniorów, jest ubytek słuchu. Występuje on na wyższych częstotliwościach, co powoduje problemy w rozumieniu mowy. Firma Interton, która stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, stosuje w swoich aparatach nowoczesne rozwiązanie, jakim jest technika przemiany częstotliwości. Metoda ma na celu kompresję częstotliwości, aby poprawić możliwość słyszenia pewnych dźwięków, przy minimalnej degradacji jakości samego dźwięku.

Nano Powłoka

W swoim wieloletnim doświadczeniu przy doborze odpowiedniego aparatu słuchowego często przyszło mi spotkać się z moimi pacjentami. Wielokrotnie uskarżali się oni na problemy z ich dotychczasowym sprzętem. Urządzenie na skutek codziennego użytkowania po prostu uległo zniszczeniu przez różne czynniki zewnętrzne.

Jak wiadomo, nawet najlepiej wykonany sprzęt i nie będzie służył pacjentowi do końca jego życia. Firma Interton doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc wyposażyła swoje urządzenia, w tak zwaną nano powłokę. Odpowiednio powlekane urządzenie charakteryzuje się dużo większą trwałością oraz tym, że rzadziej trzeba je serwisować.

Generator szumu usznego Tinnitus

Niezwykłym rozwiązaniem, które zdecydowanie wyróżnia aparaty słuchowe Interton Ready na tle konkurencji, jest możliwość prowadzenia terapii dźwiękiem. Według statystyk, około jedna dziesiąta społeczeństwa cierpi na szumy uszne. W związku z tym, badania słuchu w ostatnich latach nie są tematem wstydliwym, lecz czymś trendy. Liczba badanych wciąż będzie sukcesywnie wzrastać, zgodnie z myślą – w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Na bazie badań, udowodnione zostało, iż generator szumu usznego Tinnitus, jest w stanie wykonywać stopniową terapię. Prowadzi to do eliminacji schorzenia z jakim boryka się wiele osób – nie tylko starszych, ale również młodszych.

Zintegrowana kierunkowość Interton Ready

Ostatnią przełomową i niezwykłą, wręcz technologię postanowiłam opisać na samym końcu. Zaawansowana, zintegrowana kierunkowość, pozwala użytkownikowi na większą kontrolę tego, co chce słyszeć, jednocześnie nie pozbawiając go świadomości otoczenia. Jak to możliwe?

Technologia wykorzystuje obustronną komunikację między urządzeniami słuchowymi, aby analizować sygnał wejścia i sterować mikrofonami kierunkowymi. Dzieje się to w taki sposób, aby umożliwić przetwarzanie dźwięków trafiła do naszych uszu. Zapewnia to użytkownikowi bardziej naturalne słyszenie, zgodne z rzeczywistością.

Jako specjalistka w dziedzinie audioprotetyki, której wielokrotnie przyszło pracować z nowym i czasem nieśmiałym pacjentami, doskonale zdaję sobie sprawę, jak trudno jest przyzwyczaić się do aparatu słuchowego. Dotyczy to szczególnie osób, które swoją przygodę z aparatem słuchu dopiero zaczynają. Biorąc to pod uwagę, osobiście uważam, że wyżej opisane przeze mnie technologie okażą się doskonałym rozwiązaniem, które będzie mało inwazyjne dla moich podopiecznych, zapewniając im, jak najwyższy komfort słyszenia.

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest
Interton GN z siedzibą w Ballerup w Danii.