Korzyści płynące z aparatów słuchowych

Kierują nami emocje, wrażenia, gesty, usłyszane dźwięki… Czy aby na pewno słyszymy je wszystkie? Wrażenia słuchowe w sytuacjach, w których bierzemy udział, może bywają już mniej słyszalne, mniej bogatsze lub uboższe?! Aparaty słuchowe działają tak, aby każdy dźwięk miał najwyższą jakość. Jest to szczególna inwestycja w Twoim życiu, ważne są korzyści płynące z aparatu słuchowego, jakość jego wykonania oraz wybór modelu z wyższej półki niż tego nisko budżetowego, który może powodować dyskomfort.

Aparat słuchowy powinien być dostosowany do stopnia ubytku słuchu, od ciężkich do głębokich. Wybierzmy wspólnie model idealny dla Ciebie – douszny lub zauszny. Dodatkowym udoskonalenie jest wykorzystanie baterii litowo-jonowej, dzięki której zapomnisz, co to jest wymiana tradycyjnej baterii, a prosta w użyciu ładowarka przenośna zapewni ładowalność każdego dnia i w każdym miejscu, gdzie się znajdujesz. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem lub mają ograniczone zdolności manualne. Zacznij, więc od umówienia się na wizytę w gabinecie protetycznym, badaniu słuchu oraz profesjonalnemu dopasowaniu aparatu słuchowego do Twoich potrzeb. Pamiętając, że każdy aparat słuchowy jest wykonywany na indywidualne zamówienie, dlatego istotna jest wizyta w gabinecie protetycznym, aby dopasować kształt aparatu do kształtu ucha.

Funkcjonalność aparatów słuchowych:

Udając się do gabinetu protetycznego, miejmy na uwadze poziom ubytku słuchu, zaawansowaną technologię aparatów słuchowych, komfort użytkowania, najwyższą jakość dźwięków, typ aparatu oraz Twój aktywny styl życia i komfort we wszystkich sytuacjach słuchowych. Naprawdę możesz cieszyć się doskonałą wyrazistością dźwięków w hałaśliwej przestrzeni, a dobrze dobrany aparat słuchowy dostosuje się automatycznie do każdej sytuacji, w której się znajdujesz. Zapraszamy serdecznie do gabinetu protetyczne, aby się przekonać, jak istotny jest dla nas Twój Słuch!