UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Nasi specjaliści

Małgorzata Urbańska

Specjalista audioprotetyk słuchu dzieci i dorosłych.

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem, otwarta na pomoc ludziom, mający problemy ze słuchem. Jej specjalnością są aparaty słuchowe i audioprotetyka.

Każdego dnia pomaga osobom niedosłyszącym poprawić jakość ich życia oraz powrócić do normalnej komunikacji. Jako specjalista uświadamia potrzebę stosowania rehabilitacji słuchowej w wykonywaniu codziennych czynności. Chętnie pomaga, doradza i diagnozuje nie tylko pacjentów, ale również ich bliskich. Dobiera odpowiednie aparaty słuchowe i systemy wspomagające słyszenie, aby świat był dla nich bardziej słyszalny. Wspiera na każdym kroku diagnozy, pomaga dobrać odpowiedni system wspomagającym słyszenie, dzięki temu zdobywa serca pacjentów, ponieważ zawsze jest blisko i troszczy się o nich.

Od wielu lat rozwija się konsekwentnie jako specjalista w dziedzinie audioprotetyki. Również specjalizuję się w dziedzinie szumów usznych oraz protezowaniu dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Sama jest matką i wie doskonale, jak istotne dla rozwoju dziecka jest zdiagnozowanie niedosłuchu.

Ania Kuc

Protetyk słuchu

Wspaniała osoba, pełna empatii do drugiego człowieka. Salon Oto Słyszę z dumą prezentuje specjalistę protetyki słuchu z ponad 18-letnim doświadczeniem.

Ogromną satysfakcję daje jej dążenie do coraz większego zrozumienia potrzeb swoich pacjentów, a ich uśmiech i zadowolenie są dla niej bezcenne.

Wieloletnia praca z pacjentami utwierdziła ją w tym, że każdy pacjent jest inny, wyjątkowy, ma różne potrzeby i oczekiwania, dlatego jako specjalista słuchu indywidualnie podchodzi do każdego z nich. W swojej pracy zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Obserwuje, że pacjenci doceniają jej cierpliwość, wyrozumiałość, wrażliwość na potrzeby innych. Dokłada wszelkich starań, aby pacjenci w sposób komfortowy wracali do świata dźwięków. W swojej pracy lubi brak monotonności i to, że dzień każdy jest inny i przynosi nowe doświadczenia. Stawia na rozwój, nie boi się nowych rozwiązań technologicznych.

Marlena Pijet

Specjalista diagnostyki słuchu

Z wykształcenia akademickiego pedagog, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej, asystent rodziny, ponadto zajmuje się aktywnym treningiem słuchowym dla dzieci, terapią pedagogiczną i jest tłumaczem języka migowego. Dba o dobrą organizację pracy salonu Oto Słyszę Aparaty Słuchowe.

Pasjonatka świata osób niedosłyszących i niesłyszących. Od kilku lat komunikuje się z osobami głuchymi za pomocą ich wyjątkowego języka –  języka migowego. Ogromną satysfakcję sprawia jej, że przełamuje bariery językowe i kulturowe pomiędzy osobami słyszącymi, a niesłyszącymi.

Jej priorytetem jest szeroko rozumiany rozwój. Uwielbia swoją pracę, dlatego z pasją podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, zdobywa nowe umiejętności i poszerza wiedzę. Ukończyła szkolenie aktywnego treningu słuchowego dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

Do pracy przychodzi zawsze z pozytywnym nastawieniem i stara się zarażać wszystkich pozytywną energią. Praca zarówno z dorosłymi, jak i najmłodszymi pacjentami przynosi jej mnóstwo radości. Lubi nowe wyzwania, nie lubi monotonii i nudy, a każdy dzień pracy w Oto Słyszę jej ich dostarcza, dlatego wie, że dokonała właściwego wyboru.

Grażyna Krysiak

Protetyk słuchu

Protetyk słuchu z 23-letnim doświadczeniem w branży medycznej. Lubi swoją pracę, w której ceni sobie kontakt  z ludźmi. Podczas wizyt pacjentów stwarza przyjazną atmosferę, dzięki czemu czują się oni swobodnie. Uwielbia dzieci i jej łagodne usposobienie pomaga małym pacjentom przełamać lęk przed badaniem. Na co dzień jest osobą przyjazną, uśmiechniętą i zawsze pomocną.

Ma doświadczenie w doborze aparatów wielu firm dostępnych na naszym rynku i przy ich dopasowywaniu z ogromną cierpliwością i zrozumieniem wsłuchuje się we wszystkie potrzeby pacjentów. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu pozwala im usłyszeć dawno zapomniane dźwięki i przywrócić kontakt z otoczeniem.

Pomimo wieloletniego doświadczenia cały czas się rozwija, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Dokłada starań, aby pacjenci wracali do świata dźwięków w sposób komfortowy. Czuli się, tak samo, jak osoby, które w pełni słyszą.

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij