UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

O Beltone

Aparaty Beltone to synonim indywidualnej opieki nad pacjentem, który wymaga nadzoru protetycznego.

Beltone korzysta z najnowszych technologii, aby opracować idealny aparat słuchowy dla polepszenia jakości słuchu, ale również jest zintegrowany na każdym kroku z aplikacją oraz akcesoriami, które w sposób bezpieczny można wykorzystać w życiu codziennym. Badania i rozwój pozwoliły firmie Beltone ulepszyć swoje aparaty słuchowe oraz pozostate produkty winnowacyjne nowości w branży protetycznej połączone z technologiami mobilnymi.

Beltone oferuje kompleksowe rozwiązania związane z protetyką słuchu oraz poprawą jakości słyszalnych dźwięków. Dzięki temu idealnie wpisują się w potrzeby pacjentów mających problem ze słuchem. Każdy aparat słuchowy marki Beltone daje niezwykłą jakość dźwięku, możliwość szybkiego ładowania oraz bardziej słyszalny świat dźwięków. Cała gama produktów wpisuje się w trend najnowszych technologii przesyłania informacji połączonych z bezprzewodowymi akcesoriami, urządzeniami z systemem iOS oraz Android.

Wsparcie aplikacji

BOOST MAX

Pobierz aplikację, aby stworzyć idealne ustawienia dźwięku dla różnych warunków.

Beltone Amaze

Beltone Boost Ultra

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest Beltone Hearing Care Center and HearWell Audiology and Associates z siedzibą w Chicago w Stanach Zjednoczonych.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij