Test
słuchu

O Beltone

Aparaty Beltone to synonim indywidualnej opieki nad pacjentem, który wymaga nadzoru protetycznego.

Beltone korzysta z najnowszych technologii, aby opracować idealny aparat słuchowy dla polepszenia jakości słuchu, ale również jest zintegrowany na każdym kroku z aplikacją oraz akcesoriami, które w sposób bezpieczny można wykorzystać w życiu codziennym. Badania i rozwój pozwoliły firmie Beltone ulepszyć swoje aparaty słuchowe oraz pozostate produkty winnowacyjne nowości w branży protetycznej połączone z technologiami mobilnymi.

Beltone oferuje kompleksowe rozwiązania związane z protetyką słuchu oraz poprawą jakości słyszalnych dźwięków. Dzięki temu idealnie wpisują się w potrzeby pacjentów mających problem ze słuchem. Każdy aparat słuchowy marki Beltone daje niezwykłą jakość dźwięku, możliwość szybkiego ładowania oraz bardziej słyszalny świat dźwięków. Cała gama produktów wpisuje się w trend najnowszych technologii przesyłania informacji połączonych z bezprzewodowymi akcesoriami, urządzeniami z systemem iOS oraz Android.

Wsparcie aplikacji

BOOST MAX

Pobierz aplikację, aby stworzyć idealne ustawienia dźwięku dla różnych warunków.

Beltone Amaze

Beltone Boost Ultra

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij