Test
słuchu

Specjaliści (kopia)

Małgorzata Urbańska

Specjalista audioprotetyk słuchu dzieci i dorosłych.

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem, otwarta na pomoc ludziom, mający problemy ze słuchem. Jej specjalnością są aparaty słuchowe i audioprotetyka.

Każdego dnia pomaga osobom niedosłyszącym poprawić jakość ich życia oraz powrócić do normalnej komunikacji. Jako specjalista uświadamia potrzebę stosowania rehabilitacji słuchowej w wykonywaniu codziennych czynności. Chętnie pomaga, doradza i diagnozuje nie tylko pacjentów, ale również ich bliskich. Dobiera odpowiednie aparaty słuchowe i systemy wspomagające słyszenie, aby świat był dla nich bardziej słyszalny. Wspiera na każdym kroku diagnozy, pomaga dobrać odpowiedni system wspomagającym słyszenie, dzięki temu zdobywa serca pacjentów, ponieważ zawsze jest blisko
i troszczy się o nich.

Od wielu lat rozwija się konsekwentnie jako specjalista w dziedzinie audioprotetyki. Również specjalizuję się w dziedzinie szumów usznych oraz protezowaniu dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Sama jest matką
i wie doskonale, jak istotne dla rozwoju dziecka jest zdiagnozowanie niedosłuchu.

Ania Kuc

Protetyk słuchu

Wspaniała osoba, pełna empatii do drugiego człowieka. Salon Oto Słyszę z dumą prezentuje specjalistę protetyki słuchu z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Ogromną satysfakcję daje jej dążenie do coraz większego zrozumienia potrzeb swoich pacjentów. W wyniku działania całego zespołu specjalistów zauważają uśmiech wspaniałych pacjentów, a to jest bezcenne.

Wieloletnia praca z pacjentami nauczył ją, jako specjalistę protetyki słuchu indywidualnego podejścia do każdego z nich, ponieważ każdy jest inny, wyjątkowy. Każdy ma różne potrzeby i oczekiwania, stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Sądzi, że pacjenci doceniają, że jest osobą cierpliwą i wyrozumiałą, wrażliwą na potrzeby innych. Dokłada starań, aby pacjenci wracali do świata dźwięków w sposób komfortowy.

IZABELA NOWAK

Specjalista diagnostyki słuchu i organizacji pracy salonu Oto Słyszę Aparaty Słuchowe

Z wykształcenia akademickiego jest administratywistką, jednak kilka lat temu podążając za swoją pasją. Zaczęła szkolenia pod kątem zupełnie innego zawodu, co zaskakujące zawodu trenera osobistego.

Na współpracę z Gabinetem Oto Słyszę zdecydowała się, ze względu na wyjątkową, przyjacielską atmosferę, jaka tam panuje oraz co najważniejsze wartości, które stanowią fundament tej marki. Oto Słyszę to definicja profesjonalizmu na każdym etapie, najwyższa jakość usług i produktu, jaki otrzymuje usatysfakcjonowany Klient. Przede wszystkim szczerość oraz autentyczność.

Pracując w gabinecie, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, ucząc się pod okiem specjalistów z wieloletnim stażem, co jest jedynym z życiowych priorytetów. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie wiedzy, dzięki której praca, jaką wykonuje oraz pomoc Klientom Oto Słyszę jest bardziej efektywna.

Obszary zainteresowań wiąże z ludzką fizjologią, biomechaniką oraz wzajemnym oddziaływaniem z psychiką, dlatego praca z ludźmi i ich problemami jest przyjemnością.

Marzena Kowalik

Protetyk słuchu

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij