resound_blog

Technologia ReSound — poznaj aparaty słuchowe

Kolejny post, w którym podzielę się z wami swoim doświadczeniem, a tym razem, technologia ReSound będzie na pierwszym planie.

Firma ReSound jest częścią grupy GN, podobnie jak producent Interton Ready, o którym możecie przeczytać w poście poprzednim. Brand może pochwalić się długimi korzeniami, sięgającymi aż do roku 1943. ReSound jest jednym z pionierów w przemyśle audio-protetycznym i miał przyjemność dostarczać pierwsze z aparatów słuchowych.

Jako pierwsza, firma wytworzyła 2.4Ghz technologię wspierającą słuch poprzez bezpośrednie połączenie. Ponadto stworzyła pierwszy bezpośredni przepływ dźwięku stereo  między aparatami słuchowymi a urządzeniami Apple. Ich rozwiązania technologiczne, dostępne i cenione są w ponad 80 krajach na całym świecie.

Inteligentna technologia ReSound w zasięgu Twojego słuchu

Długoletnie doświadczenie sięgające ośmiu dekad pozwoliło firmie wypracować wiele rozwiązań rynkowych, cenionych przez klientów. Aparaty, w których zawarta została technologia ReSound należą do wyspecjalizowanych urządzeń, które można dobrać ze względu na tryb życia, jaki prowadzi ich przyszły właściciel. W hałasie lub zaciszu własnego domu, w biurze czy na spacerze, aparaty pozwolą cieszyć się jak największą liczbą bodźców słuchowych.

Dla osób, które lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi urządzeniami, ReSound przygotował również szereg akcesoriów. Od inteligentnych mikrofonów, po rozbudowane aplikacje, bogactwo nowych możliwości jest w zasięgu ręki.

Solidne wykonanie dla wszystkich członków rodziny

Pracując w Oto słyszę, na co dzień mam styczność z klientami oraz ich potrzebami. Jestem w stanie stwierdzić, że podczas doboru aparatów firmy ReSound, dla każdego znajdzie się jeden.

Nawet dla dzieci młodszych, u których prawidłowy rozwój mowy zależy w dużej mierze od poprawnego słyszenia, firma zadbała o stworzenie modelu ReSound Up Smart. Solidne wykonanie i wykorzystanie nano powłoki iSolate gwarantują aparatowi odporność na kurz, wodę i woskowinę. Dzięki temu aparaty te sprawdzają się u nawet najbardziej aktywnych maluchów. Daje to zatroskanym rodzicom pełne poczucie, że ich dziecko nie zepsuje urządzenia podczas zbyt ekstremalnej zabawy. Serdecznie zapraszam, do odwiedzenia podstrony i zapoznania się z ofertą!