Warto zadbać o swój słuch i uszy — Wywiad dla Radio Jura

otoslysze-wywiad-jura

Czy wiesz, jak zadbać o swój słuch i uszy podczas wakacyjnego urlopu? Nastał już lipiec, czyli okres długich spacerów, wyjść nad wodę oraz cieszenia się otaczającą nas zielenią i prażącym słońcem. Dla wielu rodzin jest to okres wyjazd na wspaniałe wakacje. Warto, abyśmy mogli cieszyć się w pełni sielską atmosferą, a jednym ze zmysłów, który nam to umożliwia jest słuch.

Niedawno miałam niezwykłą przyjemność udzielenia się w wywiadzie dla Radio Jura 63,8 FM. W związku z tym, pragnę przede wszystkim podziękować Panu Pawłowi Stępniewskiemu, za tą unikalną możliwość dotarcia z tematem audioprotetyki oraz badań słuchu do wszystkich słuchaczy radia, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Co wspólnego mają ze sobą wakacje oraz tematyka protetyki słuchu? Otóż wiele! Jednym z czynników, które mogą powodować degradację naszego słuchu jest niewłaściwe zabezpieczenie uszu przed wejściem do wody. Niektóre osoby podatne są bardziej na różne infekcje, które mogą spowodować dostanie się wody do przewodów słuchowych. Zapraszam do zapoznania się z wywiadem, w którym dowiecie się, jak zadbać o swój słuch i uszy!

Przeczytaj cały artykuł

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.