Wybierz swojego specjalistę z doświadczeniem!

Chcemy czuć się bezpieczni, nie tylko jako ludzie, ale również jako pacjenci, dlatego często kierujemy się nie tylko doświadczeniem, ale i specjalizacją polecanych nam specjalistów! Trudno uwierzyć, ale dla młodych ludzi to zdrowie jest najważniejsze i stawiane na pierwszym miejscu. To samo dotyczy gabinetów protetycznych, które możemy znaleźć w każdym mieście. Chcemy mieć zaufanie do specjalistów słuchu z dużym doświadczeniem. Czy przychodzimy z dzieckiem, osobą starszą czy chodzi o nas samych.

Dlaczego? Trafna diagnoza i dopasowanie rozwiązań wspomagających słyszenie jest połową sukcesu do odzyskania słuchu, wykonania rzetelnych badań audiometrycznych i świetna znajomość aparatów słuchowych czy wkładek dousznych wspomagających słyszenie pomoże w wyborze dobrego gabinetu słuchu. Dobrze postawiona diagnoza i stwierdzenie poziomu ubytku słuchu. Dobry protetyk pozwoli nam lepiej słyszeć i otworzyć się na świat zewnętrzny, a prawidłowo dobrany aparat słuchowy nie tylko pozwoli lepiej słyszeć, ale także złagodzi szumy uszne.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego warto wybrać Gabinet Oto Słyszę, to odpowiedź jest bardzo prosta – znamy potrzeby pacjentów, diagnozujemy rzetelnie i dozą cierpliwości ich schorzenia, mamy doskonałe podejście do dzieci w każdym wieku. Obsługujemy pacjentów już od 1999 roku, jesteśmy specjalistami z dyplomami najlepszych uczelni i certyfikatami z wyróżnieniem kursów doszkalających w Polsce. Poza tym pacjenci nas polecają od lat sobie nawzajem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

To piękne uczucie, że jesteśmy rozpoznawalni jako dobra i sprawdzona marka od wielu lat. Jeśli zastanawiacie się, który gabinet protetyczny wybrać odpowiedź jest prosta. Dziękujemy!
Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.