Wyróżnienie Prezydenta Miasta Częstochowy dla Gabinetu Audioprotetycznego Oto Słyszę Małgorzata Urbańska

Mieliśmy zaszczyt otrzymać zaproszenie od Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka na spotkanie noworoczne, które odbyło się dnia 15 stycznia br. w Filharmonii Częstochowskiej. Wydarzenie miało bardzo wysoką rangę i sprzyjało uhonorowaniu Częstochowianek i Częstochowian z pasją oraz pozytywną energią, którzy w sposób wyjątkowy angażują się w działanie na rzecz rozwoju miasta, starają się budową silną markę na lokalnym rynku oraz pomagają lokalnym instytucjom i wspierają przedsiębiorczość. Była to świetna okazja również do podsumowania działań miejskiego samorządu oraz podziękowań za pracę, która przyczyniła się do rozwoju społeczności lokalnej. Wśród gości nie mogło zabraknąć lokalnych władz, działaczy społecznych, przedstawicieli „trzeciego sektora”, przedsiębiorców, dyrekcji oraz pracowników oświatowych, kierownictwa miejskich instytucji i spółek. Na spotkanie nie mogło zabraknąć zastępcy prezydenta Częstochowy – Jarosław Marszałek, Piotr Grzybowski, Ryszard Stefaniak i Bartłomiej Sabat. Z zaproszenia skorzystał też wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny, przez wiele lat kierujący Miejskim Szpitalem Zespolonym. Pojawił się wieloletni samorządowiec, były poseł i przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski. Samorząd wojewódzki reprezentowali wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk oraz członek zarządu województwa Grzegorz Boski.

Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk wraz z przewodniczącym Rady Miasta Zbigniewem Niesmacznym wręczyli medale ,,Merentibus’’, nagrody za działalność wpisującą się w strategiczne miejskie programy oraz za poświęcone Częstochowie prace naukowe. Wręczono także medale za zasługi dla Województwa Śląskiego. Dla nas jest to ogromne uznanie, ponieważ decyzją Kapituły Wyróżnień otrzymaliśmy wyróżnienie Prezydenta Miasta Częstochowy dla Gabinetu Audioprotetycznego Oto Słyszę — Małgorzata Urbańska za propagowanie i upowszechnianie postaw aktywności obywatelskiej jako „Promotora Częstochowskiej Gospodarki 2023”. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, gdyż jest to ukoronowanie naszego wysiłku w pracę, którą wykonujemy na co dzień dla naszych pacjentów, którym pomagamy każdego dnia.

Taka nagroda motywuje do dalszych działań społecznych na rzecz zdrowia, naszych pacjentów oraz poprawy ich słuchu, oraz propagowania zdrowego stylu życia, oraz włączania się w różnorodne akcje obywatelskie organizowane na terenie miasta Częstochowy i okolic, aby upowszechniać postawę aktywności społecznej. Dziękujemy, to wyróżnienie daje nam więcej siły i motywacji w aktywne działania na rzecz słuchu!

 

Foto Urząd Miasta Częstochowy — Spotkanie noworoczne w Filharmonii Częstochowskiej 15 stycznia 2024 roku