Życzenia od Oto Słyszę

W OtoSłyszę wysłuchaliśmy już wielu historii i sprawiliśmy, że wiele kolejnych mogło zostać usłyszanych. Od lat zajmujemy się nadawaniem nowego brzmienia cichej codzienności naszych Klientów. To dla nich jesteśmy i im chcemy z całego serca podziękować. Szczególnie dziękujemy za zaufanie, za chęć podzielenia się swoją historią i za to, że każdego dnia możemy czerpać radość ze swojej pracy.

Czas świąt Bożego Narodzenia ma w sobie coś wyjątkowego – to jedyny moment w roku, kiedy rozbrzmiewają wszystkim nam znane kolędy, kiedy niezliczoną ilość razy słuchamy tych samych świątecznych hitów – oficjalnie mając ich dość, a jednak przecież nadal mimowolnie je nucimy. To chwila na zasłuchiwanie się w opowieściach przy wigilijnym stole i nasłuchiwanie kroków Świętego Mikołaja.

Święta mają swoje wyjątkowe brzmienie i dlatego obok zdrowia, szczęścia i uśmiechu życzymy, by w tym roku nie tylko słuchać, ale rzeczywiście usłyszeć ich nieuchwytny czar.

Życzenia składa cały zespół firmy Desita Małgorzata Urbańska, Salonu Oto Słyszę
Małgorzata Urbańska
Marzena Kowalik
Izabela Nowak
Anna Kuc

 

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.