UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Aparaty słuchowe

Dlaczego ufasz renomowanym markom aparatów słuchowych?

Ponieważ są wiarygodne. Spełniły nadzieje, jakie w nich pokładasz. Wybierasz je w pierwszej kolejności, oczekujesz gwarancji dobrego wyboru, czyli właśnie dobrej marki. To obietnica zaspokojenia Twoich oczekiwań oraz potrzeb, na które składają się:

Bezpieczeństwo

dzięki aparatom słuchowym poczujesz się bezpieczniej jako użytkownik ruchu drogowego. Usłyszysz sygnały dźwiękowe pojazdów, dźwięk pracy silnika, a także zorientujesz się, z której strony nadjeżdża samochód. Przejdziesz też bezpiecznie przez przejście dla pieszych. Współczesne aparaty słuchowe są ponadto projektowane z myślą o dzieciach. Posiadają specjalne zabezpieczenia dla najmłodszych użytkowników w postaci małego rożka, bezpiecznej komory baterii oraz programowalnej blokady wbudowanych regulatorów.

Bezpieczeństwo

Efektywność

już po kilku dniach noszenia aparatu słuchowego zaczniesz słyszeć nowe dźwięki. Przypomnisz sobie subtelny szelest papieru i suchych liści oraz piękny śpiew ptaków za oknem. Rozpoznasz zbliżającego się gościa po stukocie obcasów na schodach. Odkryjesz, że pora naoliwić skrzypiące drzwi. Wzruszysz się pierwszymi słowami wnuków oraz ich radosnym gaworzeniem.

Efektywność

Komfort

osiągnięcie komfortu, czyli dobrego zrozumienia słów podczas oglądania telewizji, słuchania muzyki, prowadzenia samochodu, czy rozmów w towarzystwie, na spotkaniach, na wykładach, wiąże się z potrzebą słyszenia. Korzystając z aparatu słuchowego unikniesz dyskomfortu, jaki pojawia się w codziennych sytuacjach: w trakcie zakupów, przy odwiedzinach wnuków, czy w czasie wizyty w przychodni lub w urzędzie. Nie trzeba przy tym regulować urządzenia, ponieważ jest ono w pełni automatyczne. To bardzo ważne w przypadku dzieci i osób starszych.

Komfort

Trwałość

obecnie dostępne aparaty słuchowe są odporne na wilgoć, kurz, jak i zapylenie. Dzięki temu mogą być noszone w każdej sytuacji. Mając taki aparat słuchowy możesz pracować w zapylonym, bądź zakurzonym środowisku. Nowoczesne aparaty słuchowe wytrzymują także uderzenia i upadki. Są ponadto odporne na uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalne aparaty słuchowe rozpoznają również środowisko akustyczne, w którym aktualnie przebywasz. Następnie zapamiętują tę sytuację, dzięki czemu skuteczniej niwelują hałas i wzmacniają źródło mowy.

Trwałość

Oszczędność

w Oto słyszę znajdziesz aparaty słuchowe typu Ric o wszechstronnym zastosowaniu. Są szczególnie przydatne w sytuacji pogłębiającego się ubytku słuchu, gdy wymagane jest cykliczne zwiększanie mocy aparatu. W tym przypadku nie ma konieczności wymiany całego urządzenia, a jedynie słuchawki. Oszczędzasz tym samym pieniądze.

Oszczędność

Dyskrecja

współczesne aparaty słuchowe są bardzo dyskretne. Niektóre modele są wręcz niewidoczne dla osób postronnych, więc nikt nie dowie się o Twoim problemie. Takie aparaty czekają na Ciebie w naszej ofercie. Posiadamy najmniejsze dostępne na rynku aparaty słuchowe zauszne, wewnątrzuszne i dokanałowe. Miniaturowa konstrukcja jest przyjazna dla dziecka, ułatwiając mu akceptację urządzenia. Tym bardziej, że maluchy mogą wybrać kolor obudowy aparatu oraz wkładek usznych.

Dyskrecja

Sprawdź nasze aparaty

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu. Zapraszamy do Oto słyszę!

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. 
Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij