UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Audibel

Poznaj Audibel

Rozkoszuj się dźwiękami otaczającej Cię codzienności. Aparaty słuchowe Audibel to gwarancja estetyki i jakości w najwyższej klasie konstrukcji.

Zobacz prezentację

Made for iPhone RIC Stworzone dla iPhone

Połączone bezpośrednio z iPhone®, iPad® lub iPod touch® za pomocą aplikacji TruLink®. Aparat audibel doskonale wykorzystujący potencjał najnowszych technologii.

Produkty niewidoczne

Aparaty audibel głęboko-wewnątrzkanałowe (IIC) znajdują się za drugim zgięciem za zakrętem przewodu słuchowego i są tym samym w 100% niewidoczne. Skutecznie eliminują skrępowanie problemami ze słuchem.

Aparaty zauszne z słuchawką zewnętrzną

Mały, dyskretny, łatwy w dopasowaniu. Posiada wszystkie cechy, które pozwalają określić go jako doskonały dla początkujących użytkowników aparatów słuchowych.

Aparaty całkowicie wewnątrzkanałowe

Największą zaletą jest fakt, że jedynie główka niewielkiej plastikowej żyłki służącej do wkładania i wyjmowania aparatu audibel wystaje z przewodu słuchowego.

Aparaty zauszne

Najbardziej popularny na świecie styl aparatów słuchowych. Dostępny w wersji standard oraz power. Pozwoli znów cieszyć się dźwiękami codzienności.

Aparaty wewnątrzkanałowe

Elektronika umieszczona jest w indywidualnie dopasowanej obudowie, której większa część schowana jest wewnątrz kanału słuchowego zaś niewielka wystaje poza ucho zewnętrzne.

Aparaty wewnątrzuszne

Aparaty wewnątrzuszne (ITE) audibel wykonane są w indywidualnie dopasowanej obudowie umieszczanej w zewnętrznej części ucha. Zapewniają wysoki komfort oraz efektywność.

Tinnitus

Model ten został zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach, które borykają się z problemem szumów usznych. Zastosowana technologia pozwala znacząco podnieść jakość słyszenia.

Jednostronny ubytek słuchu

Usłysz dźwięki w słabszym uchu dzięki pomocy zdrowego ucha. Brzmi nieprawdopodobnie? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aparatów przy jednostronnym ubytku słuchu.

Indywidualne Urządzenia Audio

Dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań audio oraz komunikacji, wliczając w to zarówno muzyków, jak i jej miłośników, Starkey oferuje niezwykłe możliwości, które przeznaczone są dla wszelakiego rodzaju specjalistów.

Dla Muzyków

Tylko Ty, Muzyka i pełna prywatność. Poznaj Tunz™ indywidualnie dopasowane, wewnątrzuszne odsłuchy audio, które dadzą Ci 100% kontroli dźwięków, blokując jednocześnie niepożądany hałas. Przyjdź do nas na konsultacje, by uzyskać więcej informacji na temat indywidualnie dopasowanych, wewnątrzusznych odsłuchów audio stworzonych z myślą o muzykach.

Dla Miłośników Muzyki

Przeżyj przyjemność słuchania muzyki dzięki niestandardowym słuchawkom i indywidualnemu wrażeniu akustycznemu, stworzonego specjalnie dla Ciebie i Twoich uszu. Zapraszamy do konsultacji w celu uzyskania więcej informacji.

Dla Telefonu

Spersonalizowane wkładki do słuchawek, które pomagają lepiej słyszeć rozmowy telefoniczne. Cechuje je wygoda i zmniejszone prawdopodobieństwo ich zgubienia. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Do Komunikacji Zawodowej

Specjalnie do zastosować profesjonalnych, Starkey oferuje indywidualne wkładki wewnątrzuszne oraz odsłuchy. Dla wszelakiej maści pilotów, lekarzy, prezenterów, kierowców i nie tylko, w celu zapewnienia im lepszej komunikacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij