UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Starkey Genesis

Starkey Aparaty
starkey logo

Nowoczesna technologia

Lepszy początek słyszenia to dla wielu klucz do sukcesu i normalności, aby poprawić dotychczasową jakość życia. Nowe rozwiązania dotyczące protetyki słuchu oferuje Starkey. Jeszcze lepszy, doskonale zaprojektowany, aby pomóc jeszcze większej ilości osób z różnym stopniem ubytku słuchu. Aparaty słuchowe firmy Starkey zostały zaprojektowane i wyposażone w nowoczesną technologię, aby móc usłyszeć całą gamę dźwięków. Narząd słuchu wpływa na zdrowie psychiczne, naszą ostrożność i uważność. Lepsze słyszenie pomaga w kontakach z bliskimi i utrzymanie aktywnego trybu życia. Od dziś to aparat słuchowy dopasowuje się do Ciebie - jest mały, praktycznie niewidoczny, łatwy do włożenia i wyciągnięcia, a co najważniejsze słyszy się w nim wyraźnie dźwięki i mowę ludzką. Możliwość przesyłania dźwięku prosto do ucha i dopasowania głośności lub zmiany warunków powoduje, że nawet praca zawodowa staje się przyjemnością!

ZOBACZ PREZENTACJĘ
Spersonalizowane wrażenia słuchowe
Spersonalizuj
Wrażenia Słuchowe
Jakość dźwięku
Najwyższa
Jakość Dźwięku
transmisja strumieniowa
Transmisja
Strumieniowa
wysoka wydajność
Wydajność
Przez Cały Dzień

Zupełnie nowa konstrukcja

Amerykańskie badania na temat zdrowego słuchu dowodzą, że jedna na sześć osób dorosłych ma ubytek słuchu, co przekłada się na zmniejszenie zdolności słyszenia, co może prowadzić do stanów lękowych. Rozwiązania Starkey pomagają przetworzyć dźwięki automatycznie z prędkością 80 milionów razy na godzinę, bez zbędnych ingerencji w jego działanie. Pomaga to odróżnić słowa i naturalną mowę, usłyszeć delikatne dźwięki, pomniejszyć dyskomfort hałasu czy zmniejszyć wysiłek w aktywnym słuchaniu. Aparat słuchowy Starkey jest przyjazny dla ucha, gdyż jego ergonomiczny kształt dopasowuje się do Twojego ucha. Jest odporny na wodę, pot, kurz czy brud, dzięki technologii Pro8 HydraShield. Dodatkowo całodobowa wydajność sprawia, że nie zabraknie tzw. mocnego słyszenia dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi, aż do 51 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu.

Starkey Genesis
kolory aparaty słuchowe
Różne opcje
kolorystyczne
ładowanie wewnątrzuszne
Wewnątrzuszne
Ładowanie
akcesoria bezprzewodowe
Bezprzewodowe
Akcesoria
ochrona przed hałasem
Zaawansowana Ochrona
Przed Hałasem

Technologia do noszenia przez cały dzień

modele starkey

Wszystko nowe. Łącznie z kolorami.

Odświeżone kolory najlepiej dopasowane do odcieni skóry

kolory starkey
Starkey Aparaty
audibel

Wszystko jest lepsze gdy ma się dodatki

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do każdej aktywności, dzięki aplikacji My Starkey, to tylko więcej korzyści. Tryb Edge+ wykorzystuje sztuczną inteligencję do poprawy jakości dźwięków i zwiększenia komfortu słyszenia. Obustronna transmisja strumieniowa pozwala bezpośrednio przesyłać rozmowy czy muzykę, aby nadać dźwiękom realistyczny odbiór. Monitorowanie zdrowia to codzienna aktywność, taka jak liczenie kroków, śledzenie zaangażowania pacjenta czy pomoc w podnoszeniu samopoczucia lub w chwilach zagrożenia. Teraz to aparat słuchowy Starkey wspiera pacjenta w każdej minucie życia. Aparaty słuchowe Starkey pozwalają wykryć różnice dźwięków między milionami dźwięków i wzmacniają intensywność sygnału priorytetowym dźwiękom, jednocześnie tłumiąc hałas i zbędne dźwięki.

Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij