UMÓW WIZYTĘ
!Font Awesome Free 6.5.1 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license/free Copyright 2024 Fonticons, Inc.
Test
słuchu

Beltone Boost Ultra

Zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną użyteczną dynamikę i wzmocnienie

Aparat Boost Ultra posiada wydłużoną żywotność baterii i jest przeznaczony dla osób z głębokimi ubytkami słuchu, co sprawia, że mamy większą świadomość sytuacji. Zdecydowanie wpływa na poprawę jakości dźwięków płynących z otoczenia, a także prowadzone rozmowy czy słyszalny hałas z otoczenia brzmieć będą o wiele bardziej naturalnie. Od teraz będziesz mógł samodzielnie dostroić swój aparat słuchowy w domowym zaciszu.

Najbardziej wszechstronne rozwiązanie na rynku

Nowoczesne i ulepszone rozwiązania spowodowały wyraźną poprawę przetwarzania dźwięku, co daje szybszy odbiór dźwięków słyszalnych oraz zrozumienie mowy. Ponadto Beltone Boost Ultra redukuje szumy impulsywne oraz ulepsza jakość dźwięków. Wszystkie wydarzenia rodzinne, społeczne i kulturowe będą bliżej Ciebie, ponieważ trudno rozpoznawalne dźwięki płynące ze środowiska od teraz usłyszysz ze zdwojoną siłą. Dzięki nowoczesnemu chipowi zmniejszone zostało zużycie energii o 20% to wpływa pozytywnie na dłuższy czas użytkowania aparatu słuchowego.

Zaktualizuj swoich klientów do najmocniejszego aparatu z

BOOST ULTRA

 

Beltone Boost Ultra – najbardziej wszechstronne rozwiązanie na rynku

High Power
BBUx86-DWHT

Bateria #13
Pasmo przenoszenia: 100-5270* Hz
Max.1600/HFA-90dB SPL: 141dB (ES)

Super Power
BBUX95-DWT

Bateria # 675
Pasmo przenoszenia: 100-6120* Hz
Max. 1600/HFA-90dB SPL: 144dB (ES)

Dostępne opcje kolorystyczne

Prezentowane urządzenia to aparaty słuchowe, są to wyroby medyczne wspomagające słyszenie. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prezentującym aparaty słuchowe jest Fundacja Oto Słyszę z siedzibą w Częstochowie, zaś producentem aparatów słuchowych jest Beltone Hearing Care Center and HearWell Audiology and Associates z siedzibą w Chicago w Stanach Zjednoczonych.
Oto Słyszę informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij